Reklama

Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk szykuje się do przeprowadzki. Znany piosenkarz zaoferował jej wsparcie

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Choć maturę zdała już rok temu, natłok obowiązków sprawił, że postanowiła zrobić sobie przerwę i na studia zdecydowała się wybrać dopiero teraz. Niestety, wiążę się to z przeprowadzką, z czego nie do końca zadowolony jest ojciec dziewczyny. Wspiera jednak pociechę i stara jej się pomagać, kiedy to tylko możliwe.

Oliwia Bieniuk szykuje się do wyjazdu na studia


Pomimo młodego wieku, córka Anny Przybylskiej może pochwalić się już kilkoma znaczącymi występami przed kamerą. Nic w tym dziwnego - od dawna cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów.

Jeszcze w czasach liceum zagrała w amatorskim filmie, który startował w IX edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Największą popularność przyniósł jej jednak występ w "Tańcu z Gwiazdami". Choć długo zastanawiała się nad przyjęciem propozycji, ostatecznie zgodziła się na udział w programie i nie pożałowała swojej decyzji - poszło jej znakomicie! Oliwia w parze z Michałem Bartkiewiczem zajęła w konkursie 3. miejsce!

Reklama

Wiele osób wróżyło jej karierę modelki, jednak ona postanowiła pójść w ślady swojej matki.

Jakiś czas temu celebrytka poinformowała fanów na Instagramie, że udało jej się dostać na wymarzony kierunek i będzie studiować aktorstwo.

Wiążę się to jednak z przeprowadzką do Warszawy. Z tego faktu nie jest zadowolony jej ojciec, były piłkarz - Jarosław Bieniuk. Wie, że będzie tęsknił za córką, musi jednak pogodzić się z tym, że Oliwia jest już dorosła i sama decyduje o swoim życiu.

Wszystko byłoby łatwiejsze, gdyby żyła jego była partnerka i matka dziewczyny - Anna Przybylska. W obecnej sytuacji wszystkie obowiązki związane z rodzicielstwem spadają na niego.

"Dla niej nie było rzeczy niemożliwych, miała dar niesienia pomocy i robiła to z uśmiechem" - wspomina zmarłą aktorkę, w rozmowie z  magazynem "Na żywo", osoba związana z otoczeniem rodziny.

Oliwia Bieniuk przygotowuje się do wielkiej kariery

Historia zatoczyła koło - mama Oliwii także zaczynała karierę aktorską w wieku 19 lat. Na szczęście młoda gwiazda ma już spore doświadczenie w pracy przed kamerą - jak sama przyznaje - wiele nauczył ją występ w "Tańcu z Gwiazdami".

Na czas kręcenia programu, musiała przeprowadzić się do Warszawy na trzy miesiące - był to pierwszy duży sprawdzian przed wejściem w dorosłość.

Studia w Warszawskiej Szkole Filmowej nie będą więc skokiem na głęboką wodę.

Decyzja Oliwii o podjęciu nauki imponuje - dziewczyna mogłaby przecież zrobić karierę również bez dyplomu. Dlaczego więc zdecydowała się na taki krok?

"Chciałabym mieć wyższe wykształcenie - to po pierwsze. Po drugie - cały czas ludzie będą mi powtarzali, że wybiłam się dlatego, że moja mama była aktorką, była popularna i była najcudowniejszą istotą. Chciałabym się od tego oderwać, bo to jest trochę męczące" - tłumaczy gwiazda w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

W stolicy będzie mogła liczyć na pomoc przyjaciela swojej mamy - Andrzeja Piasecznego, z którym Oliwia też ma bardzo dobry kontakt, poznali się bowiem w "Tańcu z gwiazdami".

W sukces wnuczki wierzy babcia Oliwii, pani Krystyna:

"Ja wierzę, że ona sobie poradzi. Ufam jej tak samo jak mojej Ani, która chciała być niezależna i samodzielna. Oliwka tak jak Ania potrafi odróżniać dobro od zła i unikać konfliktów. Wie, co wybrać" - opowiada.

Jarosław Bieniuk także ma zaufanie do córki, chociaż na pewno trochę martwi się o to, jak zniesie rozłąkę.

Na szczęście uspokaja go fakt, że Oliwia nie będzie w Warszawie zupełnie sama - zawsze może liczyć na pomoc rodziny i przyjaciół.

Młoda aktorka zacznie pobyt w stolicy od mocnego akcentu - już 5 października pojawi się jako gość honorowy na uroczystej premierze filmu "Ania" - dokumentu o Annie Przybylskiej.

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk ma nowe mieszkanie! W przeprowadzce pomaga jej Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Przybylskiej. Trauma pozostanie z nim na zawsze

Oliwia Bieniuk na filmie o Annie Przybylskiej. Nie mogła opanować łez

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Anna Przybylska | Jarosław Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy