Reklama

Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk tonie w kartonach! Może liczyć na pomoc bliskiej osoby

Oliwia Bieniuk rozpoczęła przygotowania do studiów od przeprowadzki do Warszawy. W stolicy wynajęła mieszkanie wraz z koleżanką. Jednak to okazało się dość pracochłonne i czasochłonne. Na szczęście może liczyć na pomoc swojego taty, który przyjechał, by skręcić jej meble.

Oliwia Bieniuk przeprowadziła się do Warszawy

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dwa lata temu zdała maturę i po egzaminie dojrzałości postanowiła zrobić sobie rok przerwy od edukacji.

Ten czas poświęciła m.in. na podróże, wzięcie udziału w "Tańcu z gwiazdami", ale także przygotowanie się do egzaminu na studia aktorskie. Okazuje się, że opłaciło jej się to, gdyż dostała się na upragnione studia i od października rozpoczyna pierwszy semestr.

Jako że uczelnia jest w Warszawie, mieszkająca do tej pory w Gdyni Oliwia Bieniuk musiała przeprowadzić się do Warszawy. Nie pozostało jej nic innego, jak wynająć mieszkanie, które będzie ponoć współdzielić z koleżanką.

Reklama

Stolica nie jest jej jednak już tak obca - podczas występów w "Tańcu z gwiazdami" miała okazję trochę pomieszkać w Warszawie.

Przeprowadzka to jednak nie taka prosta sprawa. Zmiana miejsca zamieszkania okazała się na tyle kłopotliwa, że do akcji musiał wkroczyć tata Oliwii, Jarosław Bieniuk. Były piłkarz nie tylko pomógł córce w przewożeniu kartonów, ale także wziął się za skręcanie mebli!

Oliwia pokazała na instastory, jak tata pomaga jej w tej czynności. "Praca wre" - napisała. Na ujęciu widzimy, jak Jarosław Bieniuk skręca łóżko.

Ona sama później musiała zająć się kolejnymi kartonami, co również pokazała na relacji.

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że mieszkanie w stolicy na dłuższą metę spodoba jej się. Myślicie, że Jarosław Bieniuk będzie bardzo tęsknił za córką?

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk nie mogła opanować łez na seansie filmu o swojej mamie

Oliwia Bieniuk "gra nóżką" na odsłonięciu muralu Anny Przybylskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Jarosław Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy