Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Olga Frycz: O co chce prosić ojca?

Olga Frycz (33 l.) nadrabia z tatą stracony czas. To on jest dla niej największym wsparciem od czasu bolesnego rozstania...

Od kilku miesięcy układa sobie życie na nowo. Olga Frycz rozstała się z Grzegorzem, z którym ma półtoraroczną córkę Helenkę. 

Reklama

Choć nie jest jej łatwo, może liczyć na pomoc wielu osób. Jedną z nich jest jej tata, Jan Frycz (65).

W ostatnim czasie bardzo często się spotykają. Aktorka śmieje się nawet, mówiąc, że nadrabiają stracony czas. Bo przecież nie jest tajemnicą, że przez wiele lat nie mieli kontaktu. 

Był w niej żal o to, że pan Jan porzucił rodzinę i odszedł do innej kobiety. Jednak z czasem ich relacje zaczęły się poprawiać.

Co więcej, całkowicie naprawiły się w momencie, kiedy aktorka sama została mamą. 

Jan Frycz bardzo często odwiedza wnuczkę, rozpieszcza ją, opowiada bajki i czyta książeczki. Bywa i tak, że kiedy Olga potrzebuje coś załatwić, a nie ma komu powierzyć Helenki, dziadek sam bardzo chętnie z nią zostaje.

"Te częste spotkania pozwoliły jej poznać ojca. Dostrzegła w nim też kogoś, z kim mogłaby, a nawet chciałaby współpracować. Bo choć są inni, to jednak bardzo dobrze się rozumieją i mają podobne spojrzenie na wiele spraw" - donosi "Rewia".

O co chodzi? Już kilka lat temu mówiła, że chce napisać scenariusz filmowy.

"Głowę mam pełną pomysłów. Zawsze tak było. Brak mi tylko systematyczności i trochę zorganizowania" – zdradza.

Aktorka planuje wdrożyć w życie swój plan już w tym roku. Doszła jednak do wniosku, że musi mieć blisko kogoś, kto spojrzy na to krytycznym okiem. 

Nie ma wątpliwości, że to właśnie z tatą uda się jej spełnić jedno ze swoich marzeń.

***

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: frycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje