Reklama
Reklama

Ola Żebrowska pokazała zdjęcia z baby shower. Spodziewa się czwartego chłopca?

Ola Żebrowska spodziewa się kolejnego dziecka i wszystko wskazuje na to, że lada chwila nastąpi szczęśliwe rozwiązanie. Gwiazda właśnie podzieliła się fotkami z baby shower, które zorganizowała w zeszły weekend. Żona Michała Żebrowskiego z dumą wypinała ciążowy brzuszek. Jak Ola prezentuje się w zaawansowanej ciąży?

Ola Żebrowska pokazała zdjęcia z baby shower. Spodziewa się czwartego chłopca?

Ola Żebrowska należy do tych nielicznych gwiazd, które nie wstydzą się swojego naturalnego, pozbawionego filtrów wyglądu. Mama Franciszka, Henia i Feliksa często dzieli się swoimi nieretuszowanymi zdjęciami w sieci i dodaje otuchy innym kobietom, które podobnie jak ona - mierzą się z trudami rodzicielstwa.

Gwiazda właśnie opublikowała zdjęcia z baby shower, które zorganizowała w ostatni weekend. Spotkanie na cześć kolejnego potomka odbyło się w klimatycznym wnętrzu pełnym polnych kwiatów, drewna i ozdobnych światełek. Podczas baby shower Ola ugościła zaproszone koleżanki bezalkoholowymi drinkami, jagodziankami oraz tortem. Żona Michała Żebrowskiego zdecydowała się tego dnia na dziewczęcą sukienkę w błękitnym kolorze, która bardzo opinała jej imponujących rozmiarów ciążowy brzuszek, więc celebrytka żartowała na Instagramie, że jeszcze 2 miesiące temu z łatwością mieściła się w letnie ubranie. 

Reklama

Czy odcień sukienki sugeruje płeć czwartego dziecka Żebrowskiej?

Zobacz też

Aleksandra Żebrowska zaliczyła "nie lada wyczyn". Musiała skorzystać z toalety w pociągu

Margaret pozuje bez stanika pod studiem DDTVN. Co ona ma na nogach?!

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas. "Zrobili to jak para dzieciaków"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy