Reklama
Reklama

Ciężarna Aleksandra Żebrowska zaliczyła "nie lada wyczyn". Musiała skorzystać z toalety w pociągu

Aleksandra Żebrowska jeszcze w tym miesiącu urodzi czwarte dziecko. Celebrytka w zaawansowanej ciąży musiała podróżować kolejami. O niedogodnościach podróży napisała w sieci.

Aleksandra Żebrowska opisała zmagania w kolejowej toalecie. W jej stanie to "nie lada wyczyn"

Aleksandra Żebrowska  (35 l.) stała się dla wielu Polek wzorem matki. Chętnie mówi o trudach rodzicielstwa. Nie ukrywa, że bycie matką jest absorbujące, a jednocześnie jest w tym wszystkim naturalna i szczera. Dzięki temu modelka robi sporą karierę w sieci, a jej Instagram ma więcej followersów niż konto męża Michała Żebrowskiego
Aleksandra Żebrowska jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Spodziewa się tym razem powitać na świecie dziewczynkę, o czym poinformowała kilka tygodni temu, zamieszczając zabawny wpis:

Reklama

Żebrowska ostatnio zrelacjonowała podróż pociągiem. Mimo zaawansowanej ciąży celebrytka musiała skorzystać z komunikacji publicznej. Uznała to za nie lada wyczyn, tym bardziej że w jej stanie konieczne było kilkukrotne udanie się do toalety w pociągu PKP. Każdy, kto choć raz jechał koleją, doskonale wie, że WC w wagonie jest specyficzne.

Dodatkowo Żebrowskiej w podróży towarzyszył syn, który nie spuszczał mamy nawet na krok i również chciał jej towarzyszyć w toalecie. 

Aleksandra Żebrowska swój wpis okrasiła zabawnym zdjęciem, w którym na pierwszym planie widać jej duży brzuch. Internauci ochoczo komentowali post, podziwiając wytrwałość modelki. Nie szczędzili miłych słów i podziwiali jej poczucie humoru. 

Też macie takie "traumatyczne" wspomnienia po podróży koleją?

Zobacz też:

Ola Żebrowska łapie ostatnie wolne chwile przed porodem

Aleksandra Żebrowska wskoczyła do basenu i... zdradziła, ile waży. Zborowska zareagowała

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska poprowadzi nowy program TVP! Co za kariera

Włochy liderem w łamaniu unijnych przepisów


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama