Reklama

Reklama

Reklama

Ola Domańska w końcu napisała, jakiej płci jest jej dziecko

Na początku października Ola Domańska, gwiazda serialu Polsatu "Mecenas Porada", została mamą. Z nieznanych powodów nie chciała jednak ujawnić płci dziecka. Dowiadujemy się o tym dopiero teraz.

Domańska zdradziła płeć dziecka

Ola Domańska stara się strzec swojej prywatności i rzadko wyjawia szczegóły ze swojego życia prywatnego. Jesienią poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że została mamą

Dopiero teraz na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, pod którym zdradziła swoim obserwatorem płeć pociechy.

Reklama

Zapewne na tę informację czekały miliony widzów. W dalszej części Domańska napisała o "przepływie miłości między nią a synem".

Kim jest Aleksandra Domańska?

Aleksandra Domańska to aktorka i celebrytka. Debiutowała w 2010 roku rolą w filmie "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego, a niedługo potem dołączyła do obsady serialu "Przepis na życie". Na swoim koncie ma także role w "Pod Mocnym Aniołem", "Podatku od miłości" czy "(Nie)znajomi", ale największą popularność przyniosła jej rola Joanny Zarzyckiej-Madejskiej w "O mnie się nie martw", gdzie występowała w latach 2014-2020. W 2018 zwyciężyła w finale "Ameryki Express", a od 2021 możemy oglądać ją w produkcji "Mecenas Porada".

5 października Domańska po raz pierwszy została mamą. W mediach społecznościowych pokazała wówczas zdjęcie z dzieckiem i opublikowała emocjonalny wpis.

Pytana o płeć, nie chciała jej zdradzić. Pisała jedynie, że "jest 50 proc. szans, że to dziewczynka i 50 proc., że chłopczyk". Tajemnicą wciąż jest imię syna.

"Mecenas Porada" od marca w Polsacie oraz Polsat Go!

Główną bohaterką serialu Polsatu jest Katarzyna Porada (w tej roli Aleksandra Domańska), która właśnie zdała egzamin adwokacki. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją... Nie mogąc znaleźć zatrudnienia, zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną - koszt to złotówka za minutę.

W serialu obok Domańskiej występują: Radosław Pazura, Magdalena Wróbel, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Monika Krzywkowska, Piotr Gąsowski i Katarzyna Zawadzka.

Zobacz też:

Domańska dokona apostazji? Jej mocne słowa uderzają w polityków

Tak zmienił się Szymon Wydra

prof. Simon: nie przygotowaliśmy się na piątą falę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska | Mecenas Porada (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy