Reklama
Reklama

Ogórek pomstuje na piłkarzy. Internauci kontrują: "Zna się na piłce jak Jakimowicz na aktorstwie"

Magdalena Ogórek do meczu Polska-Arabia Saudyjska podeszła bardzo emocjonalnie. Oglądając zmagania biało-czerwonych na bieżąco komentowała je na Twitterze. Nie przypuszczała chyba jednak, że pod jednym z jej wpisów, rozgorzeje fala krytyki pod jej adresem…

Magdalena Ogórek: kariera

Magdalena Ogórek w przeszłości miała aspiracje, by zostać prezydentką Polski z ramienia lewicy. Po tym wydarzeniu, ku zaskoczeniu, wielu zmieniła diametralnie poglądy.

Od kilku lat jest gwiazdą TVP, jednak nie poszła w stronę aktorstwa, z którym w przeszłości miała epizodycznie do czynienia, a dziennikarstwa. Prowadziła m.in. programy "W tyle wizji", "W kontrze", "O co chodzi" czy "Minęła dwudziesta".

Jak większość osób związanych z dziennikarstwem, prowadzi czynnie swój profil na Twitterze. Magdalena Ogórek komentuje tam różne wydarzenia z Polski oraz świata. Co ciekawe, okazuje się również, że jest zagorzałą kibicką, a przynajmniej jeśli chodzi o reprezentację Polski. W związku z tym nie odmówiła sobie komentowania na bieżąco meczu biało-czerwonych z Arabią Saudyjską, który zanim się zaczął, wzbudzał już wiele emocji. Ostatecznie nasi reprezentanci pokonali Saudyjczyków 2:0 po golach Zielińskiego i Lewandowskiego, jednak nie obyło się bez groźnych sytuacji. Otóż, w pewnym momencie sędzia podyktował rzut karny, który na szczęście obronił fenomenalny w tym meczu Wojciech Szczęsny.

Reklama

Magdalena Ogóek skomentowała mecz Polska-Arabia Saudyjska. Fala krytyki pod jej adresem

Postawa na boisku naszych przeciwników jednak skutecznie zachęciła Magdalenę Ogórek do skomentowania ich gry. Wśród wpisów, które zamieściła, znalazł się m.in. taki komentarz gwiazdy TVP: "Większych symulantów od piłkarzy Arabii Saudyjskiej nie widziałam jak żyję I sędzia, który wszędzie widzi karne i faule".

Ogórek nie przypuszczała chyba, że krytyka w stronę piłkarzy Arabii Saudyjskiej wywoła... falę krytyki w jej stronę. Komentarze, jakie padły w jej kierunku, to m.in.: "Symulantka kandydata lewicy na prezydenta, ubóstwiająca następnie prawicę, teraz wciska swoje 3 grosze jeszcze do sportu", "Ten moment kiedy najbardziej znaną polityczną symulantkę oburza symulowanie...", "Zna, się na piłce jak Jakimowicz na aktorstwie", "Pani symulowała kiedyś lewicowego kandydata na prezydenta" - czytamy.

Magdalena Ogórek nie zdecydowała się odpowiedzieć na te komentarze.

Zobacz też:

Tyle zarabiają gwiazdy TVP. Ogórek, Holecka i Jakimowicz nie mogą narzekać

Magdalena Ogórek szczerze o atakach konkurencji. Boli ją tylko jedna rzecz

Magdalena Ogórek odcina się od Jarosława Jakimowicza. "Rozdział zamknięty"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek | Mundial 2022 | Katar 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy