Reklama
Reklama

O romansach Eli Romanowskiej huczało. W końcu gwiazda "Nasz nowy dom" pokazała narzeczonego. I się zaczęło

Perypetie Elżbiety Romanowskiej przez lata raczej nie były głównym tematem portali plotkarskich. Aktorka umiejętnie chroni swoją prywatność, ukrywając szczegóły życia intymnego przed opinią publiczną. Co zatem wiemy na temat miłosnych perypetii Elżbiety Romanowskiej?

Elżbieta Romanowska zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki roli Joli Pietrek w kultowym serialu "Ranczo"

Jej zakres umiejętności i kompetencji jest jednak znacznie wszechstronniejszy. Ela to aktorka teatralna, musicalowa, a także prezenterka telewizyjna i spikerka. Po występie w parze z Rafałem Maserakiem w "Tańcu z Gwiazdami" została uznana za jedną z najbardziej utalentowanych uczestniczek w historii programu.

Reklama

O Elżbiecie Romanowskiej często mówi się również w kontekście postawnej postury. Aktorka ma ponad 180 cm wzrostu, a do tego jest mocno zbudowana. W połączeniu z kobiecymi, pełnymi kształtami i symetryczną twarzą, jej uroda staje się unikatowa i wybija się na tle innych gwiazd show-biznesu. W związku z tym Ela Romanowska nie narzekała na powodzenie u mężczyzn. Z kim ją łączono?

Ela Romanowska i Rafał Maserak: plotki o romansie

W przypadku praktycznie każdej pary występującej w "Tańcu z Gwiazdami" pojawiały się plotki na temat potencjalnego romansu. Wiele z nich okazało się prawdziwych. Taniec przerodził się w "coś więcej" między Anną Głogowską i Piotrem GąsowskimKatarzyną Cichopek i Marcinem HakielemRafałem Mroczkiem i Anetą Piotrowską, czy Klaudią Halejcio i Tomaszem Barańskim.

Prym wśród związków "Tańcu z Gwiazdami" wiódł Rafał Maserak. Jego urokowi uległy m.in. Małgorzata Foremniak i Weronika Marczuk. Tancerz w edycji z 2016 roku został przydzielony Elżbiecie Romanowskiej. Znana aktorka szybko ucięła wszelkie domysły, odpowiadając na pytanie magazynu "Party" dotyczące domniemanego romansu z Maserakiem:

Czytaj również: Ela Romanowska pluska się w wodzie. Wybrała polskie morze

Ela Romanowska i Tomasz Łysiak: czy coś łączyło ją z projektantem wnętrz?

Elżbietę Romanowską wielokrotnie łączono z Tomaszem Łysiakiem – projektantem wnętrz. Aktora wielokrotnie pojawiała się z nim na ściankach, czerwonym dywanie i premierach oraz eventach branżowych. Pomimo oficjalnego potwierdzenia media zakładały, że to właśnie projektant wnętrz jest wybrankiem serca Elżbiety Romanowskiej.

Natężenie plotek zbliżyło się do niebezpiecznej granicy. Na ratunek Elżbiecie Romanowskiej przyszedł nie kto inny jak Maciej Kurzajewski, który w programie TVP "Śmietanka towarzyska" bezpośrednio zapytał Tomasza Łysiaka o jego relację z aktorką. Projektant wnętrz nie pozostawił żadnych wątpliwości:

Z kim aktualnie jest Ela Romanowska? Udostępniła tajemnicze zdjęcie partnera

Po licznych doniesieniach à propos potencjalnych partnerów Ela Romanowska "zagrała na nosie" zarówno mediom, jak i swoim fanom. Aktorka udostępniła na swoim profilu zdjęcia aktualnego partnera. Na pierwszym z nich pokazała zaledwie jego i swoją dłoń. Na palcu aktorki zauważono piękny pierścionek zaręczynowy. Oznacza to, że być może Ela Romanowska niedługo wejdzie w związek małżeński.

Aktorka po pewnym czasie jeszcze bardziej uchyliła rąbka tajemnicy. Pokazała całą posturę narzeczonego. Na zdjęciu stanął on jednak odwrócony od obiektywu. Dlatego możemy tylko się domyślać, jak naprawdę wygląda. 

Nic nie wiadomo również o jego imieniu i nazwisku. Mamy nadzieję, że wkrótce ta zagadka zostanie rozwiązana. Parze narzeczonych życzymy szczęścia w miłości.

Czytaj również:

Romanowska nie dała rady tego wytrzymać. Sprawa trafiła na policję

Ela Romanowska ma poważne problemy ze zdrowiem. "Jest wiele zasad, do których trzeba się stosować"

"Fort Boyard Polska" z nowym sezonem. Piróg, Gwit, Minge i kto jeszcze?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | partner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy