Reklama
Reklama

Nowicki szybko pozbierał się po Mlynkovej. Teraz wyszła prawda o jego młodszej żonie

Łukasz Nowicki po małżeństwie z Haliną Mlynkovą znalazł miłość u boku Olgi. Kobieta została jego żoną, pomimo znacznej różnicy wieku, choć widać, że aktor wyraźnie przy niej promienieje. Teraz wyszła prawda o ich związku i zawodzie Olgi Nowickiej.

Nowicki szybko pozbierał się po Mlynkovej. Teraz wyszła prawda o jego młodszej żonie

Łukasz Nowicki od 2003 do 2012 roku był mężem polsko-czeskiej piosenkarki Haliny Mlynkovej. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i podobno oboje rozstali się w zgodzie ze względu na syna Piotra. Szybko jednak wyszło na jaw, że rozstanie i późniejsze życie osobno wcale tak kolorowo nie przebiegało. Pomimo tego, Łukasz Nowicki znalazł miłość u boku Olgi. Gdy tylko syn Jana Nowickiego spotkał się z nią na pierwszą randkę, to już wiedział, że zostanie jego żoną. I to pomimo różnicy wieku.

Reklama

Żona Łukasza Nowickiego jest o 13 lat młodsza. To im nie przeszkadzało

Łukasz Nowicki, który do niedawna pracował w TVP w porannym programie "Pytanie na śniadanie" postanowił zrezygnować z roli prezentera na rzecz realizowania własnych pasji. Aktor stwierdził, że z okazji 50. urodzin chce podróżować i skupić się na własnym podcaście. 

W decyzji wspierała go oczywiście żona Olga, którą łączy z Łukaszem pasja do podróży i... zawód.

Olga i Łukasz poznali się dzięki wspólnym znajomym. Kobieta tak spodobała się Nowickiemu, że postanowił zaprosić ją na kawę. Sama Olga nie wiedziała, czy mężczyzna będzie zainteresowany stałym związkiem. Obojgu nie przeszkadzał fakt, ze jest o 13 lat młodsza od aktora.

"Gdy wróciłam do domu, to czekała na mnie wiadomość od Łukasza z zaproszeniem na kawę. (...) Napisałam mu, żeby zostawił mi swój numer telefonu i jak będę gotowa, zadzwonię. Rok wcześniej rozstałam się z ojcem mojego synka i pomyślałam, że bezpieczniej będzie skupić się tylko na macierzyństwie" - wyznała Olga dla WP Kobieta.

Tak Nowicki zdobył serce młodszej żony

Nowicki ujął ukochaną tym, że na pierszą randkę podarował jej... słoik kiszonych ogórków.

"Śmiałam się sama, że to musiało skończyć się tylko ślubem. Do dzisiaj w każdą rocznicę dostaję słoik ogórków" - dodała w wywiadzie.

Zakochani pobrali się w 2016 roku na Bali, co już oznaczało, że ich związek będzie pełen przygód. Co więcej, para doczekała się córeczki, Józefiny. Czym na co dzień zajmuje się następczyni Haliny Mlynkovej?

Olga Nowicka z zawodu jest aktorką, którą najczęściej można było spotkać w teatrze.

Zobacz też:

Mlynkova nagle przekazała wieści ws. Nowickiego. To było jedynie kwestią czasu

Zamieszanie w TVP wokół Nowickiego trwa. Oficjalnie już potwierdził

Nowicki o poranku wprawił widzów w szok. Nieraz mu wypominali incydent z bułkami

Doniesienia o Nowickim pojawiły się niespodziewanie. Lekarze pilnie musieli mu pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki | Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy