Reklama
Reklama
Tylko u nas

Nowe gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bawiły się w Warszawie. Towarzyszył im Edward Miszczak

Ostatni sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wywołał olbrzymie emocje ze względu na wprowadzone do formatu zmiany, częściowo nowych prowadzących i jurorów oraz wielkie nazwiska wśród uczestników. Nadchodząca, już 19. edycja show nie będzie równie rewolucyjna, ale i tak przyniesie ogrom emocji. Wskazują na to zaproszone gwiazdy, spośród których ujawniono m.in. Kubę Gąsowskiego i Ewelinę Flintę. Nowi uczestnicy 18 lipca bawili się wspólnie na wieczorze zapoznawczym.

Twoja Twarsz Brzmi Znajomo 19 - zapowiedziane gwiazdy

Majowy finał poprzedniej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" po raz kolejny udowodnił, że jeden z najpopularniejszych programów talent show w Polsce wciąż może być jeszcze lepszy. Nikt w telewizji Polsat pod wodzą Edwarda Miszczaka nie ma jednak zamiaru spocząć na laurach, dlatego błyskawicznie po zamknięciu 18. sezonu, ruszyły pracę nad kolejną odsłoną "TTBZ". Do tej pory w przestrzeni publicznej pojawiły się nazwiska kilkorga z zaproszonych uczestników.

Reklama

Wiadomo już, że w ramach jesiennej ramówki stacji widzowie będą mogli wysłuchać wokalnych popisów Eweliny Flinty, Poli Gonciarz, Kuby Szmajkowskiego, Marcina Januszkiewicza, Nicka Sincklera i wybranej w castingu Jagody Szydłowskiej. Informator pracujący blisko produkcji poinformował też niedawno Pomponika o kolejnym nazwisku na tej liście. Jak się okazuje, w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19" wystąpi również Kuba Gąsowski.

Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyłapani na wieczorku zapoznawczym

Wszystkie ze wspomnianych osób pojawiły się wieczorem 18 lipca na specjalnym wieczorku integracyjnym zorganizowanym przez szefostwo Polsatu. Obecni na miejscu paparazzi przyłapali uczestników na szampańskiej zabawie w popularnej restauracji znajdującej się na Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

Na miejscu obecni byli nie tylko Edward Miszczak, Ewelina Flinta, Kuba Gąsowski, Pola Gonciarz, Nick Sinckler i Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska i Marcin Januszkiewicz, ale też Magda Kumorek. Tym samym w zasadzie potwierdziły się krążące w minionych dniach plotki o jej uczestnictwie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Na zdjęciach widać, że panująca na miejscu atmosfera była świetna. Nowi uczestnicy błyskawicznie zabrali się do wspólnych żartów i rozmów, co już zapowiada doskonałą chemię w samym programie. Paparazzi zauważyli też, że w międzyczasie na miejsce przybył Paweł Domagała w fikuśnej hawajskiej koszuli, co oznacza, że okazję na zapoznanie się z wokalistami otrzymali również jurorzy. Też nie możecie się już doczekać nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zobacz też:

Niespodziewane wieści o synów Piotra Gąsowskiego. Skomentował w swoim stylu

Nowa gwiazda "TTBZ" ma męża. Nie chodzi o jedną z kobiet

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy