Reklama
Reklama

Nowa praca Lisa po zwolnieniu z Newsweeka. "Umowa już została podpisana"

Tomasz Lis (56 l.) zaczyna nową pracę. Były naczelny redaktor "Newsweeka" rusza z autorskim kanałem publicystycznym na YouTube. Będą rozmowy z politykami i ekspertami, komentarz polityczny oraz program na żywo.

Tomasz Lis wraca z nowym programem

Tomasz Lis po tym, jak stracił pracę w "Newsweeku" oraz Tok FM zapowiadał, że wróci z nowym biznesem do mediów. Jakiś czas temu informował o nowym wydawnictwie

"Już za kilka tygodni ruszy zakładane przeze mnie wydawnictwo TOMY. Plan wydawniczy tworzy się szybko" - napisał w połowie lutego 2023 roku.

Reklama

Wspólnikiem w tym przedsięwzięciu został były asystent Lisa w "Newsweeku", Krystian Druma. Jedną z pierwszych pozycji wydawnictwa Tomasza Lisa ma być książka o... Tomaszu Lisie, nad którą dziennikarz pracuje z Beatą Grabarczyk.

Tomasz Lis dołącza do Raczka, Mellera i Bosackiej

Tomasz Lis chce wrócić też do pracy dziennikarskiej oraz komentowania życia politycznego. W tym celu podpisał umowę z Fat Frogs Media, producentem, który uruchomi nowy kanał Lisa na YouTube. Tym samym były naczelny "Newsweeka" dołączy do grupy osobowości medialnych, których programy produkuje wspomniana firma.

"A zatem Tomasz Lis dołączył do naszej załogi, w której są już: Tomasz Raczek, Kasia Bosacka, Marcin Meller, Radosław Sikorski, Donald Tusk, Roman Giertych, senator Michał Kamiński, Janka Ochojska i inni" - mówił portalowi Wirtualnemedia.pl Paweł Kwaśniewski z Fat Frogs Media.

"Tomasz Lis Oficjalnie"

Nowy kanał na You Tube dziennikarza będzie nosił nazwę "Tomasz Lis Oficjalnie". W ramach projektu mają ukazywać się trzy publicystyczne formaty, które będą ukazywać się raz w tygodniu. Pierwszy to rozmowa "jeden na jeden" Lisa z zaproszonym gościem, którym będzie  polityk, ekspert bądź publicysta. Drugi format to będzie komentarz polityczny nagrywany w zależności od potrzeb, więc nie będzie cykliczny. Trzecią propozycją będą programy na żywo.

"Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwsze materiały ukażą się na kanale w tym lub najpóźniej przyszłym tygodniu" - mówił portalowi Wirtualnemedia.pl Paweł Kwaśniewski z Fat Frogs Media.

Zobacz też:

Tomasz Lis krytykuje organizację Ordo Iuris. Mocne słowa o seksie przedmałżeńskim 

Tomasz Lis: afera z Szymonem Hołownią. Dziennikarz odbudowuje nadszarpnięty wizerunek

Tomasz Lis zakłada wydawnictwo. Po odejściu z Newsweeka nie znalazł innej pracy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy