Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowa dziewczyna Brada Pitta nieustannie śledzona przez paparazzich!

Odkąd wyszło na jaw, że Neri Oxman (42 l.) spotyka się z Bradem Pittem (54 l.), fotoreporterzy nie dają jej spokoju. Kobieta nie jest chyba jednak z tego powodu zbyt szczęśliwa...

O Bradzie Pittcie w ostatnim czasie znów zrobiło się głośno.

Reklama

Najpierw plotkowano, że odżyło jego uczucie do rozwodzącej się właśnie byłej żony Jennifer Aniston, a teraz wszystkie media rozpisują się o jego związku z architektką i wykładowczynią na prestiżowej uczelni Massachusetts Institute of Technology, Neri Oxman.

Pary wprawdzie nie udało się przyłapać razem na czułościach, jednak zagraniczne tabloidy są przekonane, że ten związek przerodził się już w coś poważnego.

O ile w przypadku poprzednich domniemanych romansów aktora gazety kolorowe dość szybko ucinały temat, o tyle teraz sprawa wydaje się rozwojowa.

Neri Oxman jest nieustannie śledzona przez paparazzich. Fotoreporterzy robią jej zdjęcia dosłownie wszędzie, gdzie się pojawi.

Ostatnio udało im się sfotografować ją, gdy wracała do domu z podróży.

Czapka na głowie oraz ciemne okulary mogą świadczyć, że kobieta chyba jest nieco zakłopotana całym zamieszaniem wokół swojej osoby i najchętniej chciałaby się ukryć.

Czas pokaże, czy ich związek to faktycznie coś poważnego...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje