Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Angelina Jolie i Brad Pitt ustalili warunki rozwodu

Koniec złudzeń! Rozwód Angeliny Jolie (42 l.) i Brada Pitta (54 l.) jest już coraz bliżej. Podobno małżonkowie doszli do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi, co do tej pory było największym problemem.

Wiadomość o rozstaniu Angeliny Jolie i Barda Pitta była sporym zaskoczeniem. Wcześniej w mediach nie pojawiały się doniesienia świadczące o tym, że w ich małżeństwie jest aż tak źle. 

Reklama

Gdy gwiazdorska para potwierdziła rozstanie, fani nie do końca w to dowierzali. Część z nich sądziła nawet, że to może chwilowe problemy i aktorzy jeszcze się zejdą. Teraz potwierdza się, że nie ma na to najmniejszych szans. "The Sun" informuje, że Angelina i Brad ustalili warunki rozwodu. 

Wcześniej małżonkowie nie potrafili dojść do porozumienia. Kwestią sporną miała być opieka nad dziećmi. Podobno będą ją sprawować wspólnie. 

"To wielki przełom od momentu, gdy się rozstali, zwłaszcza w kontekście oskarżeń, które Angelina kierowała w stronę Brada. Teraz żyją w dobrych stosunkach. Obydwoje stwierdzili, że dla dobra dzieci istotny jest wzajemny szacunek. Ważne, że zgodzili się na wspólną opiekę" - czytamy. 

Mówi się, że rozwód jest sprawą zaledwie kilku tygodni.

*** 

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie i Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje