Reklama
Reklama

Nosowska pokazała zdjęcie sprzed lat. Aż trudno ją poznać! Została doklejona!

Znamy ją jako autorkę wspaniałych tekstów i zdolną wokalistkę — Kasia Nosowska, artystka wszechstronna, potrafi wciąż sprawić niespodziankę. I to czasem, w zupełnie zaskakujący sposób. Niedawno Kasia znów wywołała kolejną burzę radości wśród swoich fanów.

Nosowska pokazała, jakie zdjęcie wybrała na... nagrobek!

Katarzyna Nosowska ma dryg do prowadzenia swojego konta w serwisie Instagram, trzeba jej to szczerze przyznać. Potrafi zaskoczyć mieszanką poważnych, zaangażowanych treści i lekkim, błyskotliwym dowcipem.

Niedawno artystka opublikowała post, w którym przypomina swoje zdjęcie okładkowe magazynu "Życie na gorąco". Jak się okazuje grafik pracujący nad tym prasowym dziełem, dokleił głowę Kasi do ciała kobiety z kotkiem. Wokalistka, oczywiście z wesołym dystansem, z którego jest znana, informuje o tym swoich fanów.

Reklama

"W związku z październikowym koncertem HEY, przeglądam segregatory, które moja mama przez lata zapełniała wycinkami z gazet. Serdecznie się uśmiałam widząc to:) Głowa moja, ale kotek i tułów odziany w zielony sweterek- cudze:)" - czytamy pod zdjęciem. 

Fani artystki przypominają, że we wszystkim trzeba szukać pozytywów - "Przynajmniej dopasowali sweterek do koloru oczu! To się jednak ceni!" - komentuje Natalia Klimas.  

"Nie! Hit! Sikam"! Fani Nosowskiej nie pierwszy raz zaskoczeni


Na Instagramie Kasi Nosowskiej nie brakuje zabawnych wpisów. Czasem też epatują humorem iście wisielczym. Tak właśnie było przy okazji publikacji jej postu w październiku ubiegłego roku, w którym postanowiła poinformować internautów... jakie zdjęcie na swój nagrobek wybrała. 

"Menago w sieci wyszperała taki sztos:) Kto się jeszcze dziś nie uśmiechnął? Zapraszam. P.s. Wzięłabym to na nagrobek. Że piosenkarka, że zdziwiona i lekko przestraszona odejściem:)" - śmieje się artystka.

Oczywiście w śmiechu wtóruje jej internetowa społeczność jej fanów:

"Kachu! Uśmiecho-Generatorko! Dziękuję Ci" - pisze jedna z obserwujących. 

"Wszyscy powinni mieć na nagrobkach zdjęcia w podobnym stylu" - dodaje ktoś. 

"Ale solarę przed zejściem zdarzyła obskoczyć" - zauważa inny. 

"Jest cekin, burza loków... I ten błysk w oku! Christina Aguilera się chowa przy Pani" - podsumowuje kolejny fan.  

Jak zwykle w sekcji komentarzy pod postami Kasi Nosowskiej kipi dobry humor i pozytywna afirmacja dystansu do samego siebie. Nie brakuje tam też znanych celebrytów - "Nie! Hit! Sikam" - wyznaje chociażby Natalia Siwiec.

Miło jest obserwować tak pozbawione toksycznych zachowań grono "internetowych przyjaciół", zwłaszcza gdy skupiają się oni wokół twarzy znanych z show-biznesu.

Kim jest Kasia Nosowska?

Największą popularność Kasia Nosowska zdobyła w latach 90. jako członkini zespołu Hey, który był porównany przez niektórych krytyków muzycznych do legendarnej Nirvany.

A jednak Kasia nie ogranicza swojej działalności wyłącznie do muzyki. Jest także autorką dwóch bestsellerowych książek: "A ja żem jej powiedziała" oraz "Powrót z Bambuko".

Dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi oraz kreatywności artystka przyciąga kolejnych fanów i zyskuje uznanie wśród szerokiej publiczności — nie tylko w mediach społecznościowych.

Zobaczcie również:

Katarzyna Nosowska zaliczyła wpadkę w Sopocie i... zapadła głucha cisza. To zmora wielu wokalistów!

Nosowska przerabia Zakopower na 20-lecie Kayaxu. "Boso" z udziałem Sebastiana Karpiel-Bułecki

Meghan Markle otrzymała cudowną wiadomość. Chodzi o ataki jej siostry

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Nosowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy