Reklama
Reklama

Nosowska nabija się z Macademian Girl i gra na szamańskim bębnie. To hit internetu!

Kasia Nosowska (50 l.) opublikowała na swoim profilu kolejny, rozbrajający filmik. Tym razem wzięła pod lupę umiejętności uzdrawiające byłej blogerki modowej, Macademian Girl. Artystka zaprosiła swoich obserwatorów na nietypowe warsztaty za kosmiczną kwotę, a na końcu... sama zagrała na bębnie!

Katarzyna Nosowska (posłuchaj!) - obok Borysa Szyca i Darii Ładochy - została twarzą nowego produktu roślinnego pewnej firmy. Z tej okazji postanowiła zrobić nietypową kampanię i przy okazji... utrzeć nosa samozwańczej "terapeutce duszy" - Tamarze Gonzalez, zwanej kiedyś Macademian Girl.

Przypomnijmy, była blogerka modowa wystąpiła w jednym z odcinków "Sprawy dla reportera" i na oczach całej Polski zaprezentowała lecznicze właściwości dźwięków swojego szamańskiego bębna.

Reklama

Później było już tylko gorzej. Tamara zaczęła nucić uzdrawiającą pieśń, strasznie przy tym fałszując. Od tamtej pory śmieje się z niej cały internet - teraz wiadomo, że łącznie z wokalistką zespołu Hey. 

Kasia Nosowska nabija się z Macademian Girl

Artystka zaprosiła swoich obserwatorów na nietypowe "jogurtowe warsztaty" za kosmiczną kwotę! Zrobiła to oczywiście w ramach parodii wspomnianej szamanki

"Jestem za cienka, żeby nauczać o duszy, ale parafraza zawsze wydawała mi się atrakcyjna. Wystarczy trochę jogurtu i wyobraźni, by poczuć się przez moment jak za dzieciaka, gdy w sekundę stawałam się królewną lub Jankiem z Czterech Pancernych, a nawet Sebastianem z Delfina Uma" - napisała we wstępie. 

Gwiazda siedzi wygodnie w swoim ogrodzie i spokojnym głosem opowiada o atrakcjach, jakie przygotowała dla uczestników. Jej dłonie złożone są w charakterystyczny "domek", a między zdaniami robi wymowne pauzy. 

Aż trudno powstrzymać się od śmiechu!

Na koniec Nosowska... sama zagrała na bębnie, wymyślając własne słowa do piosenki. Nagraniem zachwyciła się między innymi Dorota Szelągowska, a post zebrał już prawie 24 tysiące polubień.

Wokalistka w przerwie od aktywności muzycznej publikuje w sieci rozbrajające filmiki, ukazujące kulisy świata show-biznesu. Wiele razy dostało się w nich znanym celebrytkom czy influencerkom, robiącym rozmaite biznesy na Instagramie. 

Kasia Nosowska napisała również książkę zatytułowaną "A ja żem jej powiedziała...", w której porusza tematy współczesnego snobizmu i wpływu portali społecznościowych na nasze życie.

Zobacz też:

Stanowski miażdży szamankę Macademian Girl! "Jesteś wrednym babskiem"

Nosowska zapisała się na psychoterapię. Zwierzyła się fanom: "Dziś bolało bardzo"

Marcin Prokop miażdzy podręcznik Roszkowskiego. Wytyka profesorowi błędy

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Nosowska | Macademian Girl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy