Reklama

Reklama

Reklama

Stanowski miażdży szamankę Macademian Girl! "Jesteś wrednym babskiem"

Krzysztof Stanowski (39 l.) w swoim programie "Dziennikarskie zero" publicznie zakpił z umiejętności uzdrawiających Macademian Girl, nawiązując do jej słynnego występu w telewizji z szamańskim bębnem. "Jesteś prymitywną naciągarą, wrednym babskiem, które żeruje na naiwności głupich ludzi" - podsumował ostro.

Tamara Gonzalez Perea to blogerka modowa znana pod pseudonimem Macademian Girl. W pewnym momencie kariery jednak zboczyła z dotychczasowej ścieżki i postanowiła zostać... szamanką uzdrawiającą dźwiękiem

Co więcej, w internetowym sklepie była szafiarka sprzedaje meksykańskie czaszki o magicznych właściwościach ,czy inne rzekomo uzdrawiające narzędzia w mocno zawyżonych cenach. 

Jakby tego było mało, Tamara wystąpiła w odcinku "Sprawy dla reportera" i na oczach całej Polski zaprezentowała lecznicze właściwości dźwięków bębna. Alternatywne metody Tamary nie spodobały się obecnym w studiu lekarzom ani widzom programu. 

Reklama

Od tamtej pory dziewczyna przeżywa potężny kryzys wizerunkowy i zablokowała komentarze pod swoimi postami. 

Krzysztof Stanowski ostro skrytykował Macademian Girl

Od czasu głośnego wystąpienia Tamary w programie Elżbiety Jaworowicz w sieci rozpętała się ogromna burza. Internauci opowiadają historie o zmanipulowanych pacjentach, którzy z bezradności są w stanie zapłacić każdą cenę, aby odzyskać zdrowie, a tego typu znachorzy tylko szukają wśród nich zarobku. 

Do dyskusji włączył się znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi Krzysztof Stanowski, jeden z dziennikarzy Kanału Sportowego. 

Dziennikarz sportowy sparodiował nawet występ Macademian Girl i... zagrał leczniczą pieśń na własnym termosie. Ironicznie rozważał też ilość czaszek potrzebnych do zabezpieczenia się przed wszystkimi możliwymi schorzeniami. 

Zobacz też:

Stanowski wściekły na decyzję FIFA, nie wytrzymał: "J*bać Putina!"

Znani zabierają głos w sprawie skażonej Odry. "To jest dramat, koszmar, ciężkie przestępstwo!"

Płyną sensacyjne wieści o córce Ewy Błaszczyk. Decyzja została podjęta w wielkim sekrecie

Rozenek-Majdan o podręczniku do przedmiotu historia i teraźniejszość. "Krzywdzi, szkaluje, poniża"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Stanowski | Macademian Girl | Kanał Sportowy

Reklama

Reklama

Reklama