Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nocny wpis Justyny Żyły zszokował internautów. Szuka męża. Piszę o grupie krwi!

Medialna wojna w małżeństwie Piotra (31 l.) i Justyny (31 l.) Żyłów trwa w najlepsze. Porzucona żona kolejny raz oskarża skoczka. Tym razem chodzi o dzieci...

Przypomnijmy, że pod koniec lutego żona skoczka narciarskiego ujawniła w mediach, że ten zostawił rodzinę i odszedł do kochanki.

Reklama

"Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać" - pisała Justyna.

Skoczek długo milczał i nie komentował całej sprawy. W końcu wydał oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczył, że to inna kobieta była powodem rozpadu ich związku. 

"Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku" - pisał Żyła na Facebooku.

Sytuacja między nimi jest napięta. A ich problemami martwi się cała rodzina. 

"Matka i babcia skoczka załamują ręce, bo obecna sytuacja między małżonkami może prowadzić tylko do rozwodu" - donosiło "Twoje Imperium". 

Cóż, wiele wskazuje, że tak właśnie może się stać, bo poprawy w ich relacjach na razie nie widać.

Mogliśmy to wywnioskować z nocnego wpisu Justyny, która wdała się w dyskusję ze swoimi obserwatorami na Instagramie. 

Przy okazji zasugerowała, że Piotr nie utrzymuje żadnego kontaktu z dziećmi! Zaczęła też coś pisać o grupie krwi...

"Od 3 dni czekamy pod męża blokiem. Z córką i synem nie wywleka się brudów... ale może jednak wychodząc na histeryczkę dzieci tatę zobaczą?????? Zapomniałam dodać to nie ciąg dalszy telenoweli. To tęsknota dzieci i prośba o pomoc. Naprawdę ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" [pisow. oryg.] - czytamy we wpisie Justyny, który już został usunięty. 

Myślicie, że kiedyś się dogadają? 

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Piotr Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje