Reklama
Reklama
Tylko u nas

Nina Terentiew zdradza tajemnice Polsat SuperHit Festiwal [POMPONIK EXCLUSIVE]

Nina Terentiew, choć nie jest już dyrektor programową telewizji Polsat, to nadal pod jej opieką jest największe muzyczne wydarzenie, czyli Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie. Reporter Pomponika miał okazję chwilę porozmawiać z Niną Terentiew i zapytać o tajemnice tworzenia imprezy.

Nina Terentiew zdradza tajemnice Polsat SuperHit Festiwal 2023

Nina Terentiew jest dyrektor programową Polsat SuperHit Festiwal. Jak to się stało, że impreza trafiła pod jej skrzydła? 

"Ja to robiłam od wielu lat i bardzo to lubię. Po prostu powierzył mi to mój szef, czyli prezes wszystkich prezesów. Z tego powodu było mi bardzo miło, ale to kocham i cieszę się, że to robię" - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Zdradziła też Damianowi Glince, w jaki sposób przygotowuje listę artystów na dwa koncertowe dni.

Reklama

"Pierwszy dzień robimy wspólnie z ZASP-em [Związek Artystów Scen Polskich - przyp. red.], który prowadzi skrzętne badania i występują artyści, którzy albo sprzedali najwięcej platynowych płyt w tym roku, albo byli najczęściej grani we wszystkich stacjach radiowych w Polsce. To wszystko się liczy, dodaje i to są ci, których publiczność najbardziej pokochała.

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2023 pod znakiem Dawida Kwiatkowskiego

Scenę Opery Leśnej wczoraj zawojował Dawid Kwiatkowski, który świętował swoje 10-lecie pracy artystycznej i wzruszał do łez.

"Publiczność kocha [Dawida - przyp. red] całym sercem, a on kocha swoją publiczność. Ja też uwielbiam Dawida, ponieważ on strasznie szanuje to, co robi i szanuje publiczność" - wyznała Nina.

Dyrektor artystyczna festiwalu wyznała nieznaną anegdotkę o młodym artyście, który zaopiekował się swoimi fankami, które przyjechały na jego próbę przed koncertem. To potwierdza też jego zachowanie względem mamy, którą uhonorował w czasie swojego występu.

"Pamiętam na jednym z koncertów bardzo, bardzo wcześnie rano Dawid próbował [czyt. był na próbie - przyp.red.], oczywiście przyjechały fanki z całej Polski i nagle Dawid zaczął rozdawać im gorącą kawę. To było coś tak niesamowitego, bo znaczyło to, że te dziewczyny i sympatia do niego i miłość do jego muzyki powoduje, że on też chce być blisko nich. To nie tak często się zdarza artystom" - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2023. Co czeka na widzów?

Co zaplanowała Nina Terentiew na drugi dzień festiwalu?

"Drugi dzień, to również jublieusze. Nasz ukochany Kamil Bednarek w rytmie Reggae, Maciej Maleńczuk i jego "czterdziestka" artystyczna. Nie pozwala o tym mówić, ale nie da się tego ukryć. To jubileusz Golców i całe grono artystów, których my kochamy i którzy nas kochają. Przede wzystkim artystów, których kocha publiczność. Skąd to wiemy? Z badań"

Czy zobaczymy Ninę Terentiew za rok na festiwalu jako dyrektor artystyczną? "Mam nadzieję, że tak, chciałabym" - wyznała w naszej rozmowie.

Zobacz też:

Nina Terentiew ciepło o Agnieszce Chylińskiej: "Imponuje mi w każdym calu" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Nina Terentiew o przyjaźni z Dodą: "Lubię tę pierwszą Dorotę. Tę drugą też" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Nina Terentiew zachwyca się profesjonalizmem Krzysztofa Ibisza: "Jest perfekcjonistą w każdym calu

"Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy