Reklama
Reklama

Nina Terentiew zaskoczona niespodzianką. Na scenie w Sopocie nie kryła wzruszenia

Nina Terentiew została zaskoczona przez... organizatorów Polsat SuperHit Festiwal. To brzmi absurdalnie, bo przecież to właśnie caryca telewizji jest odpowiedzialna za tę imprezę. Jednak udało się przygotować niespodziankę dla Niny.

Nina Terentiew od 20 lat organizuje Polsat SuperHit Festiwal

Nina Terentiew, choć nie jest już dyrektor programową telewizji Polsat, to nadal pod jej opieką jest największe muzyczne wydarzenie, czyli Polsat SuperHit Festiwal 2023  w Sopocie. To właśnie ona od dwudziestu lat organizowała muzyczne wydarzenia na sopockiej scenie.Władze Sopotu wiele zawdzięczają Ninie Terentiew. Dzięki sopockiemu świętu muzyki również miasto przeżywa swój rozkwit. Nic więc dziwnego, że prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz wiceprezydent Magdalena Czarzyńska-Jachim postanowili nagrodzić Ninę Terentiew.

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Nina Terentiew nagrodzona

Po występie Kayah Jacek Karnowski i Magdalena Czarzyńska-Jachim weszli na scenę i podziękowali Ninie Terentiew. Była dyrektor programowa Polsatu była zaskoczona nagrodą. Po tym, jak wręczyła na samym początku nagrodę zespołowi Golec uOrkiestra, przebrała się już w nieoficjalny strój. Dlatego odbierała nagrodę w białej bluzie i sportowych butach. 

Nina Terentiew podziękowała władzom Sopotu za wyróżnienie. Jednak podziękowała przede wszystkim publiczności, która jak co roku licznie przybyła do Opery Leśnej w Sopocie.

Polsat SuperHit Festiwal 2023. 20 urodziny

Drugi dzień na Polsat SuperHit Festiwal 2023 zorganizowano pod znakiem urodzin i jubileuszowych występów. "20 Lat Festiwali Polsatu w Sopocie" - taki tytuł nosi sobotnia impreza. Swoje jubileusze razem z Polsatem celebrować będą: 25 lat Golec uOrkiestra, 35 lat IRA, a aż 40 lat - niepokorny Maciej Maleńczuk.

Zobacz też:

Nina Terentiew ciepło o Agnieszce Chylińskiej: "Imponuje mi w każdym calu" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda po występie w Sopocie publicznie przeczytała wiadomość od mamy. Treść chwyta za serce

Bajm na Polsat SuperHit Festiwal. 45 lat na scenie, a wciąż płonie gorący ogień

Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat SuperHit Festiwal 2023 | Nina Terentiew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy