Reklama
Reklama
Tylko u nas

Nina Terentiew ciepło o Agnieszce Chylińskiej: "Imponuje mi w każdym calu" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Agnieszkę Chylińską zobaczymy na scenie sopockiej Opery Leśnej w pierwszym dniu imprezy Polsat SuperHit Festiwal 2023. Nina Terentiew, była dyrektor programowa telewizji Polsat wspomina współpracę z niepokorną wokalistką bardzo ciepło. Czym piosenkarka rockowa zachwyciła "carycę" telewizji? Jej słowa potrafią wzruszyć...

Agnieszka Chylińska wystąpi w pierwszym dniu festiwalu Polsat SuperHit Festiwal 2023

Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się 26, 27 oraz 28 majaTrwająca 3 dni impreza dostarczy niezapomnianych emocji i wrażeń. 

W pierwszym dniu na scenie wystąpią artyści "platynowi", czyli tacy, których utwory były najchętniej słuchane w rozgłośniach radiowych. Jedną z gwiazd w najbliższy piątek, 26 maja będzie Agnieszka Chylińska, która ostatnio wróciła do swojego mrocznego wizerunku z czasów zespołu O.N.A.

Reklama

Agnieszka Chylińska we wspomnieniach Niny Terentiew: "Kobieta, która mi imponuje w każdym calu"

Nina Terentiew podzieliła się z nami wspomnieniami ze współpracy z różnymi artystami. Jedną z nich jest nietuzinkowa Agnieszka Chylińska. Była dyrektor programowa telewizji Polsat ciepło wspomina współpracę z wokalistką, która jest brylantem wśród innych artystów.

"Kobieta, która mi imponuje w każdym calu. Jest miękka jak puch i twarda jak stal. Umie pokonywać wszystkie przeszkody, potrafi walczyć o tych, których kocha. Umie też rozkochać w sobie publiczność dlatego, że jest prawdziwa. Tam nie ma udawania" - wyznała nam Nina Terentiew.

Nie ma wątpliwości, że fani pokochali niezwykly talent Agnieszki połączony z piosenkami, które są wypełnione smutkami, radościami i kwestiami najbliższymi sercu wokalistki.

"Kiedy śpiewa i w tym śpiewie słyszysz krzyk bólu czy rozpaczy, to znaczy, że gdzieś, kiedyś ona naprawdę to poczuła. Poza tym jest niepokorna i walczy do końca o wszystko, czego pragnie" - podsumowała Nina Terentiew dla Interii.

Nina Terentiew jest dumna ze współpracy z Agnieszką Chylińską

Jak Nina Terentiew wspomina współpracę z Agnieszką Chylińską? Wbrew buntowniczemu wizerunkowi z pierwszych lat kariery, wokalistka dojrzała przez ostatnie lata: "Pracowałam nad scenariuszem jej jubileuszu. Agnieszka przyszła i doskonale wiedziała jakie piosenki chce wykonać i dlaczego właśnie te".

Była dyrektor programowa Polsatu wspomina, że praca z Agnieszką obyła się bez sprzeczek i nieporozumień.

"Mimo że jest niepokorna nie było między żadnych animozji. Animozje są na ogół z artystami, którzy nie wiedza czego chcą i trzeba walczyć z nimi o ich dobro. Agnieszka sama wie dokąd idzie. A ja mogłam jej towarzyszyć w tej drodze, z czego jestem bardzo dumna" - podsumowała Terentiew.

Obok Agnieszki Chylińskiej na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2023 pojawią się też Kamil Bednarek, T.Love, Ørganek, Kayah, Lemon, Alicja Majewska, Paweł Domagała, Michał Szpak, Maryla Rodowicz i wielu innych artystów. Swoje jubileusze tego dnia obchodzić będą: 25 lat Golec uOrkiestra, 35 lat IRA, 40 lat - Maciej Maleńczuk

Zobacz też:

Agnieszka Chylińska rozwiodła się w tajemnicy. Teraz mąż przerywa milczenie!

Doda komentuje zachowanie Górniak. Edyta tłumaczy, jak było naprawdę [POMPONIK EXCLUSIVE]

Festiwalowy alfabet Niny Terentiew: "Występ w Sopocie jest jak epolety na mundurze oficera"

Do sklepów trafiły czereśnie. Ceny odstraszają. "Szokujące"


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy