Reklama
Reklama
Tylko u nas

Niespodziewanie dołączył do jury "Tańca z gwiazdami". Od razu zdradził prawdę o Pavlović [POMPONIK EXCLUSIVE]

Tomasz Wygoda został nowym uczestnikiem tanecznego show Polsatu. Znany na całym świecie choreograf w "Tańcu z Gwiazdami" wystąpi w roli jurora. Zasiądzie obok Iwony Pavlović, Rafała Maseraka i Ewy Kasprzyk, wraz którymi będzie oceniał celebrytów na parkiecie. Jak dostał się do programu i dlaczego to Iwona Pavlović miała w tej sprawie decydujący głos? Dowiecie się z rozmowy jurora z Pomponikiem.

Tomasz Wygoda zdradził kulisy "Tańca z Gwiazdami"

Tomasz Wygoda został ogłoszony nowym jurorem w już 14. odsłonie show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Odświeżona forma tanecznego show nie może obyć się bez ekscytujących uczestników. Wśród oficjalnie ogłoszonych gwiazd znaleźli się Roksana WęgielMaciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil BalejaAnita Sokołowska.

Reklama

O tym, w jaki sposób Tomasz Wygoda został wybrany na nowego jurora, opowiedział w rozmowie z reporterką Pomponika, Natalią Bryś. Jak się okazuje, sporo do powiedzenia w tej sprawie miała Iwona Pavlović.

Tomasz Wygoda zdradził prawdę o Pavlović. To ona miała decydujący głos kulisy ws. angażu do "Tańca z Gwiazdami"

Tomasz Wygoda już 3 marca pojawi się na ekranach telewizorów widzów Polsatu. Tylko w rozmowie z Pomponikiem zdradził, w jaki sposób dostał posadę jurora w najsłynniejszym tanecznym show. Warto dodać, że Tomasz Wygoda zdobywał uznanie jako tancerz i choreograf w Polsce i za granicami naszego kraju. Występował między innymi w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Kanadzie i we Włoszech.

Przede wszystkim Tomasz Wygoda traktuje "Taniec z Gwiazdami" jako nową przygodę, w której chce się sprawdzić. Choreograf wyznał, że do całego projektu podchodzi bardzo pozytywnie 

"Dla mnie to duża radość i ciekawość, jak to będzie w tej edycji przebiegło. Jestem osobą nową, więc podchodzę bardzo entuzjastycznie" - mówił nam Tomasz Wygoda.

W rozmowie z Pomponikiem zdradził też, w jaki sposób dostał angaż. Co ciekawe, "maczała w tym palce" Iwona Pavlović.

"Było spotkanie z Iwoną Pavlović, żeby zobaczyć, jak nam się układa relacja w ocenie, w rozmowach i ostatecznie jestem tutaj" - wyznał Pomponikowi nowy juror.

Tomasz Wygoda o obsadzie 14. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Oprócz doświadczenia tanecznego, Tomasz Wygoda specjalizuje się w spektaklach operowych. To właśnie świat rodem z opery chciałby przenieść na taneczny parkiet w show Polsatu. Zdradził też, co sądzi na temat wybranego do 14. edycji jury.

"Jeszcze nie miałem okazji do końca poznać, ale myślę, że jest to bardzo ciekawy, szeroki wachlarz osób. Po pierwsze Iwona, która jest bardzo doświadczonym nauczycielem, sędzią i reprezentuje dotychczasową grupę jury. Rafał Maserak reprezentuje całą grupę dotychczasowych tancerzy, którzy już w duże liczbie brali udział. Mamy Ewę Kasprzyk, która jest wspaniałą aktorką teatralną i filmową. Ja z kolei [jestem - przyp. red.] z teatru, opery i postaram się też dodać tak [coś od siebie - przyp. red.]. Opera jest królową wszystkich form artystycznych - łącząc taniec, ruch, śpiew - więc myślę, że tutaj będzie duża integracja tych elementów" - zdradził nam Tomasz Wygoda.

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" już wkrótce w Polsacie

Choreograf z racji swojego wieloletniego doświadczenia w tańcu współczesnym będzie całościowo podchodził do wykonywanego na parkiecie kładu tanecznego wszystkich 12 par biorących udział w programie.

"Będę zwracać uwagę na ogólny wyraz artystyczny, nie tylko technikę. Na to, jak indywidualnie i w parach tancerze się porozumiewają, jak tworzą jedność, czy mają naturalny przepływ energii. Będę starać się patrzeć bardzo szerokim wachlarzem, nie tylko oceniając technikę, ale to, co jest ważne w teatrze i operze, czyli wszystkie te elementy" - mówił Pomponikowi juror "Tańca z Gwiazdami".

Choreograf zdradził też, jaki powinien być pretendent do wygrania głównej nagrody, czyli słynnej Kryształowej Kuli: "To musi być zbalansowane. Jednocześnie i technika i pewna swoboda i zaplecze, żeby mieć pewną lekkość i płynność w wykonywaniu tych trudnych elementów" - zdradził nam przepis na sukces w show.

Zobacz też:

Sensacyjne wieści o Hakielu. Były mąż Cichopek wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Rafał Maserak dawno nie był tak szczęśliwy. Gdy o tym mówił, miał gęsią skórkę [POMPONIK EXCLUSIVE]

Iwona Pavlović nie gryzie się w język. Zdradziła, co myśli o nowym jury "TzG"

Znamy koleją uczestniczkę "Tańca z gwiazdami". To znana i lubiana aktorka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Wygoda | "Taniec z gwiazdami" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama