Reklama
Reklama

Niespodziewane wieści z domu Elżbiety z "Rolnika". Zaczyna wszystko od nowa

Elżbieta Czabator była uczestniczką 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". W finale związała się z Markiem, co okazało się dla niej fatalną decyzją. Kilka miesięcy temu "Królowa truskawek" informowała, że wraz z przejściem na emeryturę założy gospodarstwo agroturystyczne. Zmieniła zdanie.

Elżbieta Czabator była bohaterką przedostatniej edycji randkowego show TVP "Rolnik szuka żony""Królowa Truskawek", jak ją nazwali widzowie,  już na etapie czytania listów od kandydatów nie ukrywała, że doznała wielu przykrości ze strony mężczyzn i bardzo się na nich zawiodła. To nauczyło ją ostrożności, co niektórzy mogą mylić z wybrednością. Niestety w programie intuicja znów ją zawiodła

Reklama

Marek, którego wybrała pod koniec programu, okazał się szukać nie tyle miłości, co darmowego lokum. Na dodatek poza kamerami przeistaczał się z flirtującego przystojniaka w nudnego kanapowca, który na domiar złego kazał Elżbiecie ostrzyknąć się botoksem!

Ta porażka nie złamała rolniczki spod Końskich w województwie świętokrzyskim. Po zakończeniu show Elżbieta zaprzyjaźniła się z innymi uczestnikami "Rolnika" - Kamilą Boś oraz Stanisławem. Latem tego roku miała także okazję uczestniczyć w "Polskich biesiadach" TVP. Tam zaprzyjaźniła się także z uczestnikami innego randkowych show: "Sanatorium miłości".

"Rolnik szuka żony". Elżbieta Czabator miała plany na dom

Podczas programu "Rolnik szuka żony" widzowie mieli okazję zobaczyć ogromne gospodarstwo Elżbiety Czabator. Obok jej czteropokojowego domu z dwoma łazienkami kuchnią i garażem rozpościerał się piękny staw. Do gospodarstwa przynależał też drugi dom, który rolniczka planowała wyremontować i wynajmować letnikom. Okazuje się, że zmieniła plany. Dom został sprzedany!

"To prawda, że mój dom jest już praktycznie sprzedany. Podpisaliśmy umowę przedwstępną i czekamy jedynie na wszystkie dokumenty i notariusza" - zdradziła Elżbieta Czabator w rozmowie z "Echem dnia".

Królowa truskawek nie chciała wyjawić swoich planów. Ujawniła jedynie, że w jej życiu wiele się zmieni.

"Zaczynam nowy rozdział w życiu. Nie zdradzę, za jaką kwotę sprzedaję posiadłość, ale mogę powiedzieć, że na pewno trafia ona w dobre ręce" - dodała pani Elżbieta.

Jesteście ciekawi, jak zamierza spędzać swoją emeryturę przebojowa rolniczka?

Zobacz też:

Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia ze ślubu. Co za radosna nowina

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z mężczyzną. To uczestnik znanego programu

"Rolnik szuka żony 8": Elżbieta znów uderza w Marka!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Czabator | "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy