Reklama
Reklama

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” pokazała zdjęcie z mężczyzną. To uczestnik znanego programu

Elżbieta Czabator (58 l.) przeżyła wielkie rozczarowanie w programie „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna, którego wybrała, bardzo ją zawiódł. Od tamtej pory jest singielką, jednak ostatnio zamieściła zdjęcie, które wywołało falę plotek. W jej objęciach znalazł się uczestnik „Sanatorium miłości”.

Elżbieta Czabator, jedna z bohaterek 8. edycji programu „Rolnik szuka żony” zamieściła na Instagramie zdjęcia z przyjacielskiego spotkania z uczestnikami „Sanatorium miłości”.  

Elżbieta Czabator zamieściła zdjęcie z integracji z "Sanatorium miłości"

Plantatorka ekologicznych truskawek nie ukrywa, że darzy ten program ogromną sympatią. Nawet dawała do zrozumienia, że chętnie wzięłaby udział w którejś z kolejnych edycji. Zdjęcia z uczestnikami „Sanatorium miłości” opatrzyła lakonicznym podpisem:

Reklama

„Intergacja dwóch programów”

Fani zwrócili uwagę za zdjęcie otwierające to zestawienie, przedstawiające Elżbietę czule tulącą uśmiechniętego od ucha do ucha Piotra Huberta Langforta, uczestnika 4. edycji „Sanatorium miłości”. 

W programie Piotr zauroczył się Mariolą Baruk, jednak na przeszkodzie stanęły kwestie logistyczne. Mariola na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a Piotr w Polsce. Jak ujawnił w „Pytaniu na śniadanie”, „bardzo się przyjaźnią”. 

Fani wróżą wspólną przyszłość Elżbiecie i Piotrowi Hubertowi

Z komentarzy, które znalazły się pod jego wspólnym zdjęciem z Elżbietą wynika, że internauci najchętniej wyswataliby go z uczestniczką  programu „Rolnik szuka żony”. Jednoznacznie to zresztą sugerują:

"Nie wygląda to tylko na integrację. Szczęścia, zdrowia i miłości Wam życzę, bo jesteście Państwo wspaniali. Oba programy oglądam z przyjemnością".

"Pasujecie do siebie. Chyba będzie z tego coś więcej".

"Ale byście byli fajną parą. Chyba że już jesteście..."

Elżbieta Czabator nie znalazła miłości w 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Plantatorka truskawek już na etapie czytania listów od kandydatów nie ukrywała, że doznała wielu zawodów ze strony mężczyzn, co nauczyło ją ostrożności, co niektórzy mogą mylić z wybrednością. Niestety w programie intuicja znów ją zawiodła. 

Wybrany przez nią Marek, jak sama oceniła, okazał się szukać nie tyle miłości, co darmowego lokum, a poza zasięgiem kamer stawał się zupełnie innym człowiekiem, a na dodatek kazał jej ostrzyknąć się botoksem. 

Wielu widzów zresztą od dawna uważało, że Elżbieta powinna była wybrać Stanisława. Czabator odniosła się do tych opinii, tłumacząc, że w Stanisławie znalazła wspaniałego przyjaciela, jednak mamienie go mglistą obietnicą uczuć, których do niego nie żywi, byłoby nieuczciwe. 

Elżbieta Czabator: dzięki programowi znalazła wielu przyjaciół

Rolniczka zresztą lubi podkreślać, że ze wszystkimi osobami, które poznała w programie utrzymuje serdeczne relacje, oprócz, oczywiście, Marka. 

Czabator  w rozmowie z Party.pl dała do zrozumienia, że chętnie poszukałaby miłości w innym programie TVP, a mianowicie „Sanatorium miłości”. Nie byłby to pierwszy transfer między programami. Uczestniczka pierwszej edycji „Sanatorium miłości, Wiesława Kwiatek wcześniej wystąpiła w programie „Nieoczekiwana zmiana” z mężczyzną imieniem Waldek, którego przedstawiła jako swojego partnera od 10 lat, podczas, gdy w „Sanatorium miłości” przedstawiała się jako singielka z długoletnim stażem

Widzowie odebrali to jako pewien zgrzyt, ale do Elżbiety raczej nie będą mieli pretensji, skoro sama zapowiedziała, że chce spróbować szczęścia w kolejnym programie. Jak tłumaczyla:

"Zaprzyjaźniłyśmy się z paniami z "Sanatorium miłości". Stenia Kowalska jest cudowną kobietą, ja mogę z nią porozmawiać o wszystkim. Jest zadbaną, elegancką kobietą, a ja lubię takie osoby.  Jak widzę, że one są zakochane to też wierzę w przeznaczoną mi miłość". 

Cóż, jeśli znajomość Elżbiety z Piotrem Hubertem rozwinie się poza zasięgiem kamer, być może jej udział w „Sanatorium miłości” okaże się zbędny…

Zobacz też:

Elżbieta z "Rolnika" zaraz przechodzi na emeryturę, a tu takie wieści. Do końca nie traci nadziei!

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” na randce z byłym kandydatem. Fani nie tracą nadziei

"Rolnik szuka żony 8": Elżbieta znów uderza w Marka!

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama