Reklama
Reklama

Niespodziewane wieści o synach Jandy. Do tej pory tylko się domyślali

Krystyna Janda jest matką trójki dorosłych już dzieci. Córkę Marię Seweryn wszyscy doskonale znają, gdyż podobnie jak mama robi karierę w filmie i teatrze. O synach Jandy nie wiadomo zbyt wiele. Dlaczego?

Krystyna Janda dwa razy stawała na ślubnym kobiercu

Krystyna Janda dwukrotnie była zamężna. Jej pierwszym mężem był znany aktor Andrzej Seweryn, który na początku był jej nauczycielem i aktorce bardzo imponował. Z tego związku narodziła się córka Maria, która poszła w ślady rodziców i bardzo często pojawia się w filmach oraz towarzyszy matce na scenie.

Reklama

Małżeństwo Jandy i Seweryna nie przetrwało. Oboje nie zgadzali się w wielu kwestiach, mieli różne spojrzenie na przyszłość. Tak podsumowała ten związek aktorka dla Gali.

"To nie było nieudane małżeństwo. Po prostu dość wcześnie zorientowałam się, że nam razem nie będzie dobrze. Że jestem młoda, inaczej myślę o życiu. Nikt mnie nie rzucił, nie przestał kochać, nie zdominował, nie upokorzył".

Edward Kłosiński był miłością życia Jandy

Jeszcze przed rozwodem Krystyna Janda spotkała na swojej drodze innego mężczyznę. Na planie "Człowieka z marmuru" zaprzyjaźniła się z operatorem Edwardem Kłosińskim. To on stał się jej powiernikiem, ale kiedy odeszła od Seweryna nie od razu powiedziała Kłosińskiemu o rozstaniu, gdyż mężczyzna przebywał za granicą.

"Dowiedział się o moim rozstaniu z Andrzejem po trzech miesiącach, przypadkowo, od kogoś ze znajomych. Przerwał pracę i wrócił do Polski. Nie znał adresu moich rodziców, ale jakoś trafił. Otworzyła mu mama. Poprosił o moją rękę" - pisała Janda w książce "Tylko się nie pchaj".

Kim sa synowie Krystyny Jandy?

Janda i Kłosiński pobrali się w 1981 roku. Dziewięć lat po ślubie na świat przyszedł ich syn Adam, a rok później Andrzej. Żaden z synów pary nie poszedł w ślady rodziców i nie zajmuje się filmem. Jeden z nich jest "bardzo poważnym człowiekiem" i może pochwalić się tytułem doktora fizyki. Drugi natomiast skończył amerykanistykę i zajmuje się grafiką komputerową.

"Zajmował się różnymi rzeczami po drodze, bo to tzw. multitalent" - wyjawiła Janda w "Dzień Dobry TVN".

Krystyna Janda nie mówi wiele o swoich synach, a już na pewno nie pokazuje się z nimi publicznie. Okazuje się, że to właśnie synowie aktorki nie życzą sobie, by upubliczniała ich wizerunek.

"Mój syn ostatnio tak ostro zaprotestował, że gdzieś był w tle drugim jakiegoś zdjęcia, że wiem, że ja nie mogę takiej rzeczy zrobić, że oni sobie po prostu tego nie życzą" - Mówiła Janda dla TVN.

Zobacz też:

Krystyna Janda nie ma wątpliwości. Już nigdy się nie zakocha

Duży cios w Krystynę Jandę. Nie przyciągnęła tłumów

Janda nagle rzuciła wulgaryzmem. To myśli o polskich reżyserach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Janda | Edward Kłosiński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy