Reklama
Reklama
Tylko u nas

Niepokojące zniknięcie Pisarek w TTBZ. To się stało pierwszy raz w historii programu

Karolina Pisarek jest jedną z uczestniczek nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Modelka ma ciężkie zadanie, ponieważ jej konkurencja to zawodowi wokaliści. Na ich tle wypada nie najlepiej, co słychać w komentarzach jurorów. Okazuje się, że Pisarek nie pojawiła się na przygotowaniach do kolejnego odcinka. Miała odbić się od drzwi i nie weźmie udziału w nagraniach do tzw. wind.

Karolina Pisarek ma trudne zadanie w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jej umiejętności wokalne nie są na najwyższym poziomie, co powoduje, że odstaje od reszty uczestników. "Nie sądzę żebyś była osobą, która wygra ten program, ale na pewno będziemy się świetnie bawić, mam wrażenie, że masz duże szanse zostać maskotką edycji" - powiedziała w pierwszym odcinku show Małgorzata Walewska.

Reklama

Teraz okazuje się, że Pisarek nie pojawiła się na nagraniach. Krążą plotki, że jest chora i wykryto u niej koronawirusa. Mówi się także o tym, że modelce jest ciężko i psychicznie źle znosi krytykę ze strony jurorów. "Wokalnie nie mnie oceniać, ale myślę, że nie wyszło" - mówił Michał Wiśniewski o jej występie.  

Karolina Pisarek ma koronawirusa?!

Jak udało nam się dowiedzieć, nie wzięła udziału w ostatnich nagraniach "Twoja twarz brzmi znajomo", chociaż pojawiła się na planie. Nie do końca wiadomo, co zaszło, ale wiele wskazuje na to, że powodem może być pozytywny test.

Pisarek zdaje się nie być odporna na krytykę ze strony jurorów i nieprzychylne komentarze internautów. Nasze źródło zdradza, że na planie często jest smutna, bo robi, co może, ale na tle ludzi ćwiczących swój wokal wypada słabo. Modelka stara się i robi postępy. Walewska dostrzegła to w ostatnim odcinku: "Zrobiłaś duży postęp wokalny, ale to nie znaczy, że było czysto całkiem. Były obszerne fragmenty, które nawiązywały do tonacji właściwiej, więc możesz być z siebie dumna".

Nie mogliście obejrzeć odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Nic straconego! Oglądajcie na PolsatGo już TERAZ.

***

Zobacz także:

Marcin Hakiel zabrał głos po rozstaniu! Zdradził Cichopek?!

Karolina Bielawska nową Miss World! Historyczny dzień dla Polski

Pierwsza taka sytuacja w polskiej edycji "Magii nagości"! Widzowie zszokowani

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomoc Ukrainie? Podpowiadamy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy