Reklama
Reklama

Niepokojące wieści z pałacu. Mnożą się teorie na temat księżnej Kate

Księżna Kate Middleton ma kontuzjowaną rękę po „zabawach na trampolinie". Jednak to nie pierwszy raz, kiedy żona księcia Williama pokazała się publicznie z oklejonymi palcami. Mnożą się teorie na temat kontuzji Kate.

Księżna Kate miała wypadek

Księżna Kate słynie ze swojej elegancji, nienagannych strojów i starannie dopasowanych dodatków. Uważni fani żony księcia Williama zwrócili jednak uwagę, że księżna jest chyba wyjątkowo podatna na kontuzje, ewentualnie ma problemy z posługiwaniem się domowymi czy może kuchennymi sprzętami. Dość często na jej doskonale wypielęgnowanych dłoniach można dostrzec plastry. Nawet dzisiaj, 12 września, podczas charytatywnej wizyty w placówce w Surrey Kate miała oklejone palce.

Reklama

Jak się okazuje, księżna podczas rodzinnej zabawy na trampolinie upadła i doznała kontuzji palców. Rzecznik pałacu Kensington przekazał jednak, że to "nic poważnego".

"Drobna kontuzja, nie ma złamania" - uspokoił. 

Jak donoszą brytyjskie media, pomimo opatrunku kontuzjowana Kate nadal wzorowo wypełnia swoje obowiązki. 

Księżna Kate z plastrami na placach

To nie pierwszy raz, kiedy księżna Kate ma palce całe w plastrach. Beżowy opatrunek na kciuku żony następcy tronu, dostrzeżono już w 2008 roku, a potem wielokrotnie zwracano uwagę, że żona Williama ma plastry. Zawsze jednak znajdowało się odpowiednie wytłumaczenie. Na przykład, kiedy w maju 2019 r. Kate przykleiła taśmę na prawy kciuk podczas Chelsea Flower Show, wyjaśniano, że jej zamiłowaniem są prace ogrodowe i zapewne zraniła się podczas przycinania kwiatów.  

Innym razem widziano plastry na jej dłoniach podczas nabożeństwa dziękczynnego z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II w katedrze św. Pawła 3 czerwca 2022 r. w Londynie. Wówczas mówiono, że księżna skaleczyła się podczas prac domowych.

Z kolei, kiedy tego lata ponownie przyłapano Kate Middleton z oklejonymi palcami, tłumaczono, że księżna uwielbia piec ciasta. Po przeprowadzce do Adelaide Cottage żona Williama miała wyjątkowo dużo czasu poświęcać na tę pasję, a wiadomo, że wypadki w kuchni się zdarzają

Teorie dotyczące oklejonych palców księżnej

Jakiś czas temu w sieci zaczęły krążyć różne teorie na temat tego, dlaczego księżna tak często pokazuje się publicznie z plastrami. Pojawił się nawet profil pokazujący zdjęcia Kate z oklejonymi palcami.

Zdaniem jednej z użytkowniczek TikToka ukrywającej się pod pseudonimem Tishtoking, księżna nie nosi plastrów, by chronić skaleczenia, lecz by je ukryć. Jej zdaniem plastry mogą oznaczać poważniejszy problem u księżnej. 

"Wydaje mi się, że takie rany mogą pojawić się u osób z problemami odżywiania. Otóż na grzbietowej części palców mogą pojawiać się blizny, które są wynikiem częstego powodowania wymiotów. Jest to tzw. objaw Russella i może występować u tych osób" - spekuluje Tishtoking. 

Zobacz też:

William i Kate pogrzebali plotki o zdradzie i rozwodzie. Wykonał niezwykły gest miłości przy ludziach

Książę William i Kate wciąż wybierają ten kolor. Właśnie się wyjaśniło

Nie rozmawiają ze sobą od miesięcy. Jednak uczcili pamięć mamy w identyczny sposób

Kate Middleton na gali BAFTA. Zachwyca stylizacją i szokuje zachowaniem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy