Reklama
Reklama

Nieobecność Doroty Wellman na planie "DDTVN" wywołała wielkie poruszenie. Będzie nowy duet?

Dorota Wellman (62 l.) nie pojawiła się na porannym nagraniu „Dzień Dobry TVN”. Nie zdarzyło się to po raz pierwszy, jednak nigdy wcześniej jej nieobecność nie wywołała aż takich konsekwencji. Widzowie nie kryli zachwytu tym, co nastąpiło później.

Dorota Wellman nie pojawiła się w studiu „Dzień Dobry TVN” u boku swojego wieloletniego współprowadzącego Marcina Prokopa. 

Dorota Wellman: niezastąpiona u boku Marcina Prokopa?

Nie był to pierwszy raz, wiadomo, że różne sytuacje się zdarzają, jednak po raz pierwszy fani duetu Wellman-Prokop nie mieli powodów do grymaszenia. 

Dorota Wellman i Marcin Prokop należą do ulubionych przez Polaków duetów prowadzących. Współpracę rozpoczęli jeszcze w TVP2, gdzie prowadzili razem „Pytanie na śniadanie”, a także cykl „Podróże z żartem” i cykl koncertów Dwójki i Radia Eska „Hity na czasie”. 

Reklama

Pod koniec sierpnia 2007 roku przeszli do TVN, gdzie zostali prowadzącymi „Dzień Dobry TVN”, który z tej okazji zaczął być emitowany 7 dni w tygodniu, zamiast, jak wcześniej, tylko w weekendy. 

Chociaż na pozór wiele ich dzieli, by wymienić choćby wiek czy wzrost, wśród widzów „Dzień Dobry TVN” panuje przekonanie, że nikt nie pasuje do Prokopa tak jak Wellman i odwrotnie: żadna prezenterka nie jest w stanie zastąpić Doroty u boku Marcina. 

Damian Michałowski zaskoczył wszystkich

Niewykluczone, że producenci porannego programu TVN wzięli sobie te sugestie do serca, bo kiedy Dorota Wellman nie mogła stawić się w studiu, zastąpili ją nie prezenterką, lecz prezenterem

Kiedy do podobnej sytuacji doszło 2 lata temu i Marcin Prokop musiał tłumaczyć, że nieobecność Wellman nie wynikała z porwania jej przez kosmitów, u jego boku pojawiła się stremowana Małgorzata Ohme. Widzowie nie byli tym zachwyceni. Tym razem było zupełnie inaczej. 

Wellman zastąpił Damian Michałowski, który na co dzień pracuje z Pauliną Krupińską. On i Prokop rozpoczęli program od sceny walki wojowników Jedi. Jak wyjaśnił Michałowski:

"Dzisiejszy program po raz pierwszy prowadzimy w takim oto męskim duecie. Marcin Prokop wczoraj zadzwonił: "Ej, kolego może byś wpadł pobawić się mieczem na antenie?", a ja mówię "OK""

Jak żartobliwie dodał Prokop:

„Mówiłem" wpadnij do mnie do domu pobawić się ogólnie", ale zrozumiał coś innego. Przyszedł rano”

Fani zachwyceni nowym duetem prowadzących. Wellman ma konkurencję?

Widzowie potraktowali Michałowskiego dużo serdeczniej niż Ohme, która zastępowała Wellman 2 lata temu. Na oficjalnym Instagramie „Dzień Dobry TVN” pojawiły się pełne entuzjazmu komentarze:

"P. Marcinek zawsze śmieszny, ale że p. Damian??!! To nie wiedziałam! Świetnie prowadzą"

"Świetny duet prowadzących"

"Dzisiejszy duet wymiata... banan na twarzy cały czas"

Niektórzy nawet dali do zrozumienia, że łatwo mogą sobie wyobrazić ten duet na stałe w ramówce:

"Wspaniali Panowie, moi ulubieńcy! Cudnie się Was ogląda i słucha, możecie tak zawsze razem występować"

"Powinni częściej razem prowadzić. Świetnie się oglądało”

Może w takim razie Wellman i Krupińska powinny stworzyć własny duet prowadzących?

Zobacz też:

Ogromne zmiany we flagowym programie TVN. To on ma szansę zastąpić Prokopa

Szokująca decyzja TVN-u. Tego w "Dzień Dobry TVN" jeszcze nie grali. To nie były plotki o szybkim końcu

Damian Michałowski przeszedł niezwykłą metamorfozę! Efektami pochwalił się w sieci

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama