Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Niecodzienny widok! Księżna Kate... w szerokich spodniach!

Księżna Kate (36 l.) podczas publicznych wyjść wymagających eleganckiego stroju niemal zawsze stawia na sukienki lub spódnice. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i zaprezentowała się w spodniach. To dość niecodzienny widok, jeśli chodzi o żonę księcia Williama.

Wiele lat temu widok kobiety w spodniach mógł dziwić. Jednak od dawna nie wywołuje już zaskoczenia, wręcz przeciwnie - jest uznawany za normalną rzecz. Są panie, które chodzą wyłącznie w spodniach i tłumaczą, że ten element garderoby jest dla nich najwygodniejszy. 

Reklama

Z drugiej strony są też kobiety, które stawiają niemal wyłącznie na spódnice i sukienki. I nie zawsze wynika to z ich wyboru, czasem po prostu tak wypada albo podyktowane jest to zasadami i protokołem. 

Wie coś o tym księżna Kate, która - odkąd została żoną Williama - w okolicznościach wymagających elegancji bardzo rzadko pokazuje się w spodniach. Zwykle widujemy ją w sukienkach lub spódnicach nieco za kolana. 

Ostatnio księżna zrobiła wyjątek. Podczas wizyty na Cyprze pojawiła się w szerokich spodniach. Jak wam się podoba jej stylizacja?

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje