Reklama
Reklama

Nie żyje legenda zespołu Perfect. Muzycy w żałobie

Nie żyje Jerzy Oliwa. Muzyk był realizatorem dźwięku i legendą zespołu Perfect. 22 października miał odbyć się w Krakowie koncert, z którego dochód planowano przeznaczyć na leczenie muzyka. Artysta zmarł po walce z rakiem.

Nie żyje Jerzy Oliwa

Jerzy Oliwa był muzykiem i prawdziwą podporą grupy Perfect (posłuchaj!). Jako realizator dźwięku Oliwa był odpowiedzialny za koncerty zespołu. To głównie dzięki niemu grupa mogła się poszczycić wysokim poziomem swoich imprez. 

Grzegorz Markowski maił wystąpić dla Jurka

Kiedy do muzyków Perfectu dotarła informacja o tym, że ich współpracownik choruje na raka, bez wahania postanowili wziąć udział w koncercie organizowanym na rzecz leczenia mężczyzny. Swój udział zapowiedział nawet Grzegorz Markowski, który od jakiegoś czasu zawiesił swoją działalność i nie występuje z muzykami Perfectu. Dla Oliwy Markowski chciał zronbić wyjątek i pierwszy raz od lat miał wystąpić z dawnymi kolegami z grupy Perfect. Na scenie wystąpić miały także inne wielkie gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, m.in. Krzysztof Cugowski, Artur GadowskiPatrycja Markowska

Reklama

"Jurka Oliwy już nie ma z nami. Odszedł dziś do swoich koleżanek i kolegów artystów zrealizować im najpiękniejszy koncert - już tam w niebie" - poinformował na Facebooku Klub Forty Kleparz. To właśnie w tym miejscu miała się odbyć impreza, z której dochód miał być przeznaczony na leczenie chorującego na raka Jerzego Oliwy.

Koncert dla Jerzego Oliwy

Zapowiadany na 22 października koncert charytatywny "Przyjaciele dla Jurka Oliwy" się odbędzie. Organizatorzy zdecydowali, że cały dochód zostanie przekazany rodzinie zmarłego.

"My również, wspólnie z jego przyjaciółmi 22.10, postaramy się zagrać dla Niego koncert, który będzie hołdem od nas wszystkich. Bądźcie z nami, aby uczcić pamięć naszego przyjaciela. Całkowity dochód z koncertu przekażemy rodzinie Jurka. W imieniu całej naszej społeczności składamy najszczersze kondolencje wszystkim bliskim."

Zobacz też:

Nie żyje wdowa po Jerzym Urbanie. Była właścicielką tygodnika "NIE"

Żałoba w TVN. Spływają kondolencje z całej Polski. "Nie tak miało być"

Nie żyje bohater kultowego programu Polsatu

Nie żyje legenda sportu i dwukrotna mistrzyni olimpijska. Nie każdy wie, do czego się przyznała po latach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje | Perfect
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy