Reklama
Reklama

Nie żyje gwiazdor programu "Top Chef". Osierocił żonę i dzieci

Michael Chiarello nie żyje. Mężczyzna był znanym szefem kuchni, którego widzowie mogli poznać w programie rozrywkowym "Top Chef". Gwiazdor odszedł w wieku 61 lat.

Michael Chiarello nie żyje

Michael Chiarello sławę i uznanie fanów zdobył dzięki udziałowi w takich programach, jak "Top Chef" czy "Top Chef Masters", "Today Show" czy "The View". Mężczyzna prowadził również własny program "Easy Entertaining z Michaelem Chiarello". Format został doceniony i otrzymał nagrodę Emmy.

Pasmo wielu sukcesów przerwała informacja o śmierci Michaela. Chiarello zmarł w wieku 61 lat.

Zobacz też: Nie żyje legenda zespołu Perfect. Muzycy w żałobie

Reklama

Michael Chiarello odszedł w wieku 61 lat

Michael Chiarello odszedł w piątek 6 października 2023 roku. Mężczyzna został przewieziony do szpitala z powodu ostrej reakcji alergicznej, która przeszła we wstrząs anafilaktyczny. O śmierci kucharza poinformowała jego najbliższa rodzina, która wydała oświadczenie.

"Głęboko opłakujemy stratę naszego ukochanego Michaela. Jego kulinarna błyskotliwość, bezgraniczna kreatywność i niezachwiane zaangażowanie na rzecz rodziny były podstawą jego istoty. Łączył ludzi poprzez radość ze wspólnych posiłków, budując trwałe wspomnienia przy stole. Pokonując tę głęboką stratę, cenimy chwile, które z nim spędziliśmy zarówno w jego kuchni, jak i w naszych sercach. Jego dziedzictwo będzie na zawsze żywe w miłości, którą wlał w każde danie i pasji, którą zaszczepił w nas wszystkich. Będziemy delektować się smakami życia" - można było przeczytać w sieci.

Michael Chiarello w swojej karierze otrzymał wiele cennych nagród kulinarnych. Mężczyzna napisał także sporo książek dotyczących gotowania. Przez lata mieszkał w Napa Valley wraz z ukochaną żoną oraz dziećmi.

Zobacz też:

Nie żyje wdowa po Jerzym Urbanie. Była właścicielką tygodnika "NIE"

Żałoba w TVN. Spływają kondolencje z całej Polski. "Nie tak miało być"

Nie żyje bohater kultowego programu Polsatu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Top Chef
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama