Reklama
Reklama

Nie żyje Aleksandra Wojtyczka. Była związana z TVP. "Żart nieprzeciętnie wyostrzony"

Aleksandra Wojtyczka przez wiele lat pracowała dla TVP Katowice oraz Centrum Kultury w Siemianowicach Śląskich. Zmarła w nocy z soboty na niedzielę po walce z chorobą. Dziennikarze wspominają jej wszechstronność i nieprzeciętne poczucie humoru.

Aleksandra Wojtyczka przez wiele lat pracowała w dziale realizacji TVP Katowice. Po drugiej stronie kamery była natomiast bohaterką programu "Ekoagent". Po odejściu z telewizji w 2015 roku rozpoczęła pracę w Centrum Kultury w Siemianowicach Śląskich

Dziennikarze z sentymentem wspominają jej ponadprzeciętną aktywność, wszechstronność oraz niebanalne poczucie humoru. To właśnie ona dawała promyk nadziei ukraińskim dzieciom w najmroczniejszym czasie konfliktu. 

Aleksandra Wojtyczka nie żyje

Aleksandra zmarła w nocy z soboty na niedzielę po walce z ciężką chorobą. O jej śmierci poinformowało w sieci Siemianowickie Centrum Kultury.

Reklama

Trzy lata temu tragicznie zmarł jej mąż i od tamtej pory Ola próbowała wrócić do normalnego funkcjonowania. Przyjaciele podkreślają jednak, że mimo osobistego dramatu potrafiła zdobyć się na żart i uśmiech.

Pogrzeb Wojtyczki odbędzie się 5 sierpnia w piątek o godzinie 9:45 w Kościele Świętego Michała Archanioła w Michałkowicach.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy