Reklama
Reklama

Nie tylko śpiewanie. To za to Viki Gabor zgarnia największe sumy. Młoda piosenkarka sama nie zarządza swoim majątkiem

Viki Gabor (16 l.) to młoda wokalistka, której kariera dynamicznie rozwinęła się po wygraniu 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku. Pomimo młodego wieku, nastolatka już teraz może liczyć na spore zarobki. Ich źródłem są oczywiście koncerty, a także działalność pozamuzyczna, taka jak między innymi udział w reklamach.

Viki Gabor to jedna z gwiazd młodego pokolenia. W 2019 roku wygrała 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbył się wtedy w Gliwicach. Jej konkursowy utwór "Superhero" zdobył wówczas uznanie w oczach jurorów i telewidzów. Wokalistka wydała dwa albumy studyjne – "Getaway (Into My Imagination)" z 2020 (uzyskał status złotej płyty) oraz "ID" z 2022.  

Viki Gabor aktywnie udziela się również w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 777 tys. obserwujących. 

Reklama

Viki Gabor milionerką? Młoda gwiazda zarabia nie tylko na koncertach

Zarobki Viki Gabor nie należą do najmniejszych. Młoda piosenkarka zgarnia pokaźne sumki za występy na koncertach. Za jeden występ wokalistka inkasuje około 10-20 tys. zł. Dodatkowym źródłem zarobku są oczywiście kampanie reklamowe czy płatne współprace na Instagramie (za jeden post sponsorowany Viki Gabor może inkasować nawet 30 tys. zł). 

Patrząc na te liczby oraz biorąc pod uwagę to, że Viki Gabor jest obecna na scenie muzycznej już od paru ładnych lat, można przypuszczać, że młoda gwiazda prawdopodobnie jest milionerką. Co ciekawe, obecnie jej finansami zajmują się rodzice. Viki opowiedziała co nieco o tym w wywiadzie z Party. Okazuje się, że piosenkarce jest to na rękę, ponieważ ona może się skupić na tym co kocha, czyli na tworzeniu muzyki. 

Interesującym faktem jest to, że Viki Gabor udanie łączy karierę muzyczną z edukacją. Jednak ze względu na specyfikę jej pracy, musiała przejść na nauczanie indywidualne. 

Trzeba przyznać, że zarobki Viki Gabor mogą wzbudzać podziw. Warto odnotować, że kariera młodej gwiazdy dopiero się rozwija. W przyszłości, wraz ze zwiększeniem liczby koncertów oraz wydanych płyt, może liczyć na jeszcze lepsze zarobki.

Przeczytaj też:

Węgiel i Gabor znów w ogniu krytyki. W ogóle nie powinny mieć wstępu na scenę

Viki Gabor szczęśliwa. Przekazała cudowne wieści. Spełniło się jej marzenie

Viki Gabor odpowiada internautom. Ponowne ataki za ubiór i makijaż

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy