Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Nie potrzeba więcej dzieci"

Cameron Diaz twierdzi, że kobiety są często porzucane przez swoich partnerów, gdyż nie chcą mieć dzieci. Sama aktorka nie ma zamiaru poddawać się tego rodzaju presji.

"Nigdy nie mówię nigdy. Nie wiem, co się wydarzy" - powiedziała Diaz w wywiadzie dla brytyjskiej edycji magazynu "Cosmopolitan". "Może kiedyś adoptuję szóstkę dzieci albo będę następną mamą ośmioraczków? Kto to wie?" - dodała.

Reklama

36-letnia gwiazda, obecnie singielka, uważa, że społeczeństwo oczekuje od kobiet rodzenia dzieci. "Sądzę, że kobiety boją się przyznać, że nie chcą mieć dzieci ze strachu przed odrzuceniem" - powiedziała Diaz.

"To się chyba jednak zaczyna zmieniać. Mam więcej koleżanek, które nie mają dzieci, niż tych, które są matkami. Szczerze? Nie potrzeba więcej dzieci, jest ich wystarczająco dużo na tej planecie" - dodała.

Diaz, która rozstała się ostatnio z brytyjskim modelem Paulem Sculforem, wie też jakich cech szuka u swojego przyszłego partnera.

"Potrzebuję kogoś, kto wie, kim jest. Kogoś, kto rozumie siebie, poradził sobie sam ze sobą i może powiedzieć: Rozumiem, jakie kiedyś popełniłem błędy i nie mam zamiaru ich powtarzać" - oznajmiła gwiazda.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje