Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl
Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »

Nicole Saleta czuje się coraz gorzej. Konieczny jest kolejny przeszczep!

Jak właśnie dowiedziało się „Twoje Imperium”, rodzinny przeszczep nerki stanął pod znakiem zapytania, a chora córka Przemysława Salety (48 l.) i Ewy Pacuły (44 l.) czuje się coraz gorzej.

O kłopotach ze zdrowiem Nicole Salety, 22-letniej córki byłego pięściarza Przemysława Salety i modelki Ewy Pacuły pisano już wiele razy. Dziewczyna cierpi z powodu niewydolności nerki, konieczny jest, niestety, przeszczep tego narządu. Już drugi w jej życiu. 

Reklama

Przed dziewięciu laty słynny ojciec oddał jej swą nerkę, która jednak nie pracuje prawidłowo. Teraz dawcą postanowiła zostać matka Nicole. Ewa Pacuła, chociaż ma jeszcze dwie małe córki z nowego związku, sześcioletnią Zuzię i młodszą o trzy lata Polę, podjęła decyzję bez wahania, mimo że operacja jest dość ryzykowna i może zagrozić jej życiu. 

W grudniu 2007 r. Przemysław Saleta po pobraniu przez lekarzy nerki do przeszczepu miał niewydolność oddechową i krwotok wewnętrzny. Konieczna była druga operacja. Cudem przeżył. Wiemy, że Ewa Pacuła jako kandydatka na dawcę już poddała się specjalistycznej diagnostyce. Jak na szpilkach czekała na wyniki badań. Jak nieoficjalnie dowiedziało się "TI", nie są one jednak zadowalające. 

- Wizja rodzinnego przeszczepu oddala się - powiedziała nam osoba blisko zaprzyjaźniona z matką Nicole. - Wciąż piętrzą się problemy. Cała rodzina jest przygnębiona, bo dziewczyna czuje się coraz gorzej. Ostatnio była hospitalizowana dwa razy, kompletnie opadła z sił. Żyje od dializy do dializy. Jest tym wszystkim bardzo zmęczona. Naprawdę nie jest dobrze.

Jeśli przypuszczenia lekarzy się potwierdzą, Nicole Saleta będzie musiała czekać, aż znajdzie się dla niej nerka od innego dawcy. A lista oczekujących jest bardzo długa.

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Saleta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje