Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Siwiec nie szczędziła na to pieniędzy! Tak bawiła się na swoim baby shower!

Natalia Siwiec (34 l.) i jej mąż Mariusz Raduszewski spodziewają się pierwszego dziecka. Z tej okazji niedawno odbyło się baby shower!

Już niedługo modelka i jej ukochany zostaną rodzicami. Przez cały okres ciąży Natalia nie komentowała swojego stanu i nie pokazywała ciążowego brzuszka.

Teraz, kiedy termin porodu się zbliża, już nie jest taka zasadnicza i pokazuje coraz więcej zdjęć, na których widać ciążową sylwetkę. Udzieliła też jednego wywiadu, w którym przyznała, że jest to wyjątkowy dla niej czas i zdecydowanie ciąża ją odmieniła.

Celebrytka wyraźnie się wyciszyła i jak sama zaznaczyła, czuje wewnętrzny spokój, a to niezwykle ważne tuż przed rozwiązaniem. Chcąc uczcić zbliżające się narodziny maluszka, Siwiec i Raduszewski wyprawili iście bajkowe przyjęcie na cześć przyszłej mamy i dziecka, które nosi pod sercem, czyli baby shower.

Reklama

Impreza w amerykańskim stylu, odbyło się w ogrodach Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Poprzez dekoracje i królujący akcent kolorystyczny para zdradziła płeć dziecka.

Tak jak wcześniej sugerowały media, małżonkowie spodziewają się dziewczynki!

Całe przyjęcie wyglądało bardzo szykowanie, a sama Natalia zachwycała promiennym wyglądem. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje