Reklama
Reklama

Natalia Oreiro zagrała plecami na ściance. Czas się dla niej zatrzymał!

Natalia Oreiro (44 l.) znana jest polskim widzom przede wszystkim dzięki swoim występom w operach mydlanych. Niewątpliwie jedną z jej najpopularniejszych kreacji była rola Milagros w "Zbuntowanym Aniele". Trudno znaleźć bowiem osobę, która widziałaby chociaż jednego odcinka kultowej opery mydlanej.

20 lat temu Natalia Oreiro gościła niemal we wszystkich domach. "Zbuntowany Anioł" był wtedy rekordy popularności. Widzowie chętnie obserwowali losy Milagros, która walczyła o ukochanego Ivo.

Aktorka próbowała również swoich sił branży muzycznej. Nagrała kilka płyt i wykonała m.in. tytułową piosenkę serialu "Cambio Dolor" (zobacz!). Natalia sprzedała 11 milionów płyt i ma na swoim koncie sześć tras koncertowych.

Gwiazda wystąpiła nawet na polskiej scenie. W zeszłym roku przyjęła zaproszenie od telewizji publicznej i pojawiła się na "Sylwestrze Marzeń". Co prawda fani nie mogli cieszyć się wykonaniem na żywo, ale sama obecność Oreiro zachwyciła publiczność.

Reklama

Oreiro zachwyciła na ściance

Gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo. Kilka dni temu pojawiła się na imprezie Platino Awards w Madrycie. Trzeba przyznać, że doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Aktorka postawiła na czerwień! Włożyła widowiskową kreację składającą się z długiej spódnicy i krótkiego topu, który odsłonił jej szczupły brzuch.

Całość uzupełniła mocnym makijażem i czerwonymi ustami, a w jej włosach pojawiły się srebrne spinki.

Jak wam się podobała?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

"Taniec z gwiazdami" - wiemy, kto odpadł. Ogromne zaskoczenie

Rozwydrzone dziki zaatakowały Shakirę i jej syna


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Oreiro | Zbuntowany anioł
Reklama
Reklama
Reklama