Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Natalia Janoszek powiedziała o swojej chorobie. „Coraz więcej osób się z nią zmaga…”

Natalia Janoszek (32 l.) traktuje swój udział w "Tańcu z Gwiazdami" nie tylko jako zabawę, ale także formę własnej terapii. Aktorka i modelka zdradziła, że zmaga się z poważną chorobą. Możliwość występu w tanecznym show pojawiła się w trudnym momencie jej życia.

Natalia Janoszek: "Taniec z Gwiazdami"

Natalia Janoszek bardzo dobrze radzi sobie w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Treningi w parze z Rafałem Maserakiem przynoszą wspaniałe rezultaty. Widzowie doceniają fakt, że w każdym kolejnym odcinku gwiazda czuje się na parkiecie coraz pewniej. Niestety okazuje się, że w życiu Natalii Janoszek nie wszystko układa się równie świetnie. Gwiazda od pewnego czasu zmaga się z podstępną chorobą. Natalia Janoszek w wywiadzie dla naszego serwisu wyznała, że cierpi na depresję. Opowiedziała m.in. o tym, jak doszło do postawienia diagnozy.

Reklama

W przypadku Natalii Janoszek początki depresji były bardzo nieswoiste. Gwiazda wcale nie zmagała się z obniżonym nastrojem, ani drażliwością. Choroba dotknęła przede wszystkim ciała. 

Natalia Janoszek powiedziała o swojej chorobie

Nasz reporter dopytywał Natalię Janoszek o okoliczności, w jakich trafiła do szpitala. Okazuje się, że celebrytce dokuczały silne bóle. Początkowo nikt nie wiązał tego z chorobą psychiczną.

"Cierpiałam na bardzo duże bóle. Bóle brzucha, bóle ciała i już przeszłam wszystkie możliwe badania i mówię "Coś musi być na rzeczy". I okazało się, że to to, bo wszystko inne było ok" - powiedziała modelka w wywiadzie dla naszego serwisu.

Gwiazda musiała rozpocząć leczenie. Reporter "Pomponika" dopytywał Natalię Janoszek, jak długo trwał jej powrót do zdrowia. Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" wyznała, że terapia wciąż trwa. Na szczęście obecnie Natalia Janoszek czuje się dość dobrze. Udział w programie jest dla niej teraz szczególnie ważny.

"Ja myślę, że to trwa nadal, bo to jest taki proces. Teraz jest stabilnie. Jest fajnie. Myślę, że ten "Taniec z Gwiazdami" pojawił się też w takim momencie, kiedy ja byłam na to gotowa, żeby być w tym programie. Też dostałam partnera, który bardzo mocno mnie wspiera i on widzi najbardziej moje huśtawki emocjonalne, kiedy raz się cieszę, raz płaczę. Nie wiadomo, co się dzieje, więc myślę, że on najlepiej wie, że to jest proces długi, ale generalnie to już trwa rok. Jak sobie z tym radzę? Myślę, że super. Mając takich ludzi, nie może być inaczej" - podsumowała Natalia Janoszek. 

W ostatnim czasie gwiazdy coraz chętniej podejmują temat depresji, a zaburzenia psychiczne przestają być traktowane jako tabu. Niedawno Julia Wróblewska i Sebastian Karpiel-Bułecka włączyli się w kampanię dotyczącą stygmatyzacji chorób psychicznych. 

Zobacz też:

Diana byłaby najlepszą przyjaciółką Meghan? Co za wieści 25 lat po śmierci księżnej

Doda zdradziła, co myśli o mężczyznach, którzy mają dzieci. Nie mają u niej szans?

Książę Harry ponownie wyalienowany. Nie pozwolili mu założyć munduru, a dla Andrzeja zrobią wyjątek?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Janoszek | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy