Reklama
Reklama

​„Nasz nowy dom”: Artur Witkowski żegna się z programem.

„Nasz nowy dom” to program cieszący się ogromną sympatią widzów. Ekipa remontowa stała się im tak bliska, że każde pożegnanie okazuje się bolesne. Produkcja właśnie poinformowała, że z programem żegna się kierownik budowy, Artur Witkowski.

Ekipa „Naszego nowego domu” od 9 lat odmienia życie Polaków, żyjących w strasznych, często zagrażających zdrowiu i życiu warunkach mieszkaniowych. Twarzą programu jest Katarzyna Dowbor, która pasjonuje się remontami także prywatnie. Własnoręcznie urządziła siedem swoich kolejnych domów, a od 2013 roku wraz z ekipą programu odmieniła życie prawie 300 rodzin. Dla wielu Polaków, żyjących na granicy ubóstwa „Nasz nowy dom” stał się szansą na godne życie. 

Reklama

Ekipa składa się z doświadczonych budowlańców, mistrzów w swoim fachu, którzy są w stanie wyremontować znajdujący się w opłakanym stanie dom w ciągu zaledwie 5 dni. Oczywiście, ze względu na wymogi programu, nie każdy dom kwalifikuje się do remontu. Nstarcie odpadają domy zbyt duże,  z wadami konstrukcyjnymi czy o niepewnych fundamentach. Jak ujawniła w jednym z wywiadów architektka Martyna Kupczyk: 

"Nie jesteśmy w stanie wyremontować domu, który ma 120 m, bo musielibyśmy chyba trzy ekipy budowlane wziąć, a tak się nie da pracować.  Nie możemy wyremontować domów, które są w bardzo złym stanie technicznym, bo mamy kierowników budowy, którzy są za tę całą budowę odpowiedzialni i nie możemy wziąć się za coś, kiedy nie jesteśmy pewni, że ten dom będzie stał przez następnie kilkanaście, kilkadziesiąt czasami lat". 

"Nasz nowy dom" żegna kierownika budowy

Ze względu na ograniczony czas, prace muszą być starannie zaplanowane i przemyślane, żeby nie doszło do żadnej fuszerki. Przed ekipą stają więc trudne i czasochłonne zadania. Nic dziwnego, że spędzając ze sobą tak wiele czasu, stali się sobie niemal równie bliscy, co rodzina. I jak w rodzinie, każde rozstanie okazuje się  bolesne, zarówno dla ekipy, jak i fanów programu. 

Produkcja właśnie powiadomiła na Instagramie o odejściu kierownica budowy, Artura Witkowskiego, który jakiś czas temu ujawnił, że ma problemy zdrowotne, Zmagał się między innymi z porażeniem nerwu twarzy. 

"Dziękujemy Arturowi za 8 wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie humoru:) Za nami kilkadziesiąt wspólnych remontów i tyle samo szczęśliwych rodzin, których marzenia o nowym domu zostały spełnione. Nasza przygoda się zakończyła, ale możecie być spokojni - Artur nadal realizuje swoje projekty, buduje i remontuje! Trzymamy kciuki za kolejne zawodowe wyzwania i dziękujemy za wszystkie edycje, jakie razem zrobiliśmy!"

Pod pożegnalnym wpisem pojawiło się wiele życzliwych komentarzy od fanów programu:

"Szkoda, lubiłam bardzo p. Artura. Życzę wszystkiego najlepszego". 

"Dużo zdrowia i wielkie dzięki za Pana wkład w te liczne remonty. Pokazał się Pan nie tylko jako świetny fachowiec, ale ciekawy człowiek o wielkim sercu, poczuciu humoru i wspaniałej energii. Zdrowia i powodzenia życzę". 

"Panie Arturze, tyle dobra dał Pan ludziom! Niech się Panu szczęści we wszystkim! Będziemy za Panem tęsknić!"

Zobacz też:

Wszyscy mężczyźni Katarzyny Dowbor. Cztery nieudane związki, w tym trzy rozwody

Tego nie mówiła Katarzyna Dowbor! Wiesław Nowobilski zdradził tajemnicę programu "Nasz nowy dom"

Księżniczka Charlotte stała się jednym z najbogatszych dzieci na świecie

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Nasz nowy dom" | Katarzyna Dowbor | Artur Witkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy