Reklama
Reklama

Narożna miała dość. Ucięła wszelkie spekulacje oświadczeniem

Magda Narożna swego czasu sporo schudła, a jej przemianą zachwycali się dosłownie wszyscy. Niestety, wykorzystali to też oszuści, którzy na jej ciężkiej pracy włożonej w nową sylwetkę próbują zarobić. Wokalistce nie pozostało nic innego jak przestrzec swoich fanów.

Narożna oszukana. Przestrzega fanów

Magda Narożna obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo. W wakacje jej hit "Czułe słowa" (sprawdź!) zrobił prawdziwą furorę. Gwiazda udziela się też w mediach społecznościowych - na Instagramie jej konto obserwuje 230 tys. osób, a na TikToku ponad 150 tys.

Niestety, popularność ma też ciemne strony, o czym Narożna przekonała się ostatnio dobitnie. Otóż, oszuści postanowili wykorzystać jej spektakularną przemianę. Gwiazda jakiś czas temu sporo schudła i właśnie ten fakt wykorzystali oszuści.

Reklama

W sieci pojawiła się bowiem reklama pewnego specyfiku na zrzucenie wagi w krótkim czasie, który miałaby reklamować Magda Narożna. Wokalistka jednak nie ma z tym  nic wspólnego i kiedy tylko dowiedziała się, że ktoś wykorzystuje jej wizerunek do takich celów, natychmiast przestrzegła swoich fanów. Dodała też, że podjęła już stosowne kroki prawne w tej sprawie.

"(...) Nigdy nie stosowałam żadnych środków na odchudzanie! (...)" - możemy przeczytać we wpisie, który umieściła na instastory. Dodała również, że podjęła już stosowne kroki w tej sprawie.

Niestety, ten problem jest znany wśród gwiazd show-biznesu i dotknął m.in. Dorotę Szelągowską czy Martynę Wojciechowską.

Oto dzięki czemu naprawdę schudła Narożna

Spektakularna przemiana Magdy Narożnej nie ma nic wspólnego z żadnym specyfikiem. Gwiazda jakiś czas temu wyznała, że schudła dzięki aktywności fizycznej oraz diecie, czyli w zdrowy sposób, dzięki któremu też dotąd udało jej się uniknąć efektu jojo.

"Staram się jeść zdrowo, choć w trasie koncertowej różnie z tym bywa. Przede wszystkim ruszam się bardzo dużo. Właśnie przez to, że chcę iść na spacer, aby lepiej się czuć podczas 8-godzinnej podróży samochodem, niedosypiam. Myślę, że najważniejsze jest, aby znaleźć sobie formę ruchu, która sprawia nam przyjemność. Przede wszystkim trzeba być konsekwentnym i robić to regularnie. Super, jeśli dodatkowo postaramy się przypilnować również kwestii żywieniowych" - wyznała jakiś czas temu "Plejadzie".

Zobacz też:

Narożna w objęciach tajemniczego mężczyzny. Fani nie dowierzają zdjęciu. Co z narzeczonym?

Narożna została zapytana o pieniądze. Wyjawiła prawdę o zarobkach w branży

Magdalena Narożna pokazała nową fryzurę. Odważna zmiana?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy