Reklama
Reklama

Najpierw Nosowska, a teraz Szymon Majewski. Wściekła Derpieński zaatakowała popularne radio

Szymon Majewski słynie z upodobania do satyry, którą często posiłkuje się w audycjach radiowych. Prezenter niedawno postanowił wspomnieć w swoim programie o Caroline Derpieński. Niestety, parodia gwiazdy szybko spotkała się z jej reakcją. Padły mocne słowa.

Derpieński jest wściekła na Majewskiego. "Nie było żadnej rozmowy"

Caroline Derpieński nie kryła wzburzenia, gdy zapoznała się z nagłówkami i treścią artykułów, które ukazały się niedawno w sieci. Gwiazda udostępniła w swoich social mediach screeny - jak stwierdziła - "fejkowych" newsów i ostro skomentowała sprawę. Odniosła się wówczas do rzekomych wywiadów, których miała udzielić Szymonowi Majewskiemu. W swoim wpisie bezpośrednio odniosła się do prezentera.

Reklama

"Gościu, Ty jesteś jakiś chory! Lecz się! Preparować mój głos i nieistniejące wywiady niby ze mną dla sławy. Oj pozewik się szykuje. Masz natychmiast zaprzestać!" - napisała wyraźnie zbulwersowana na InstaStories.

Ostrzegła fanów przed nieprawdziwymi informacjami, które często pojawiają się w sieci i niepochlebnie oceniła Radio Zet, które udostępniło rzeczone nagranie z jej głosem i wykorzystało jej wizerunek w artykułach promujących "Szymon Majewski Szał.

"To fejk. Prowokacja. Nie było żadnej rozmowy! Radio Zet żałosne. Pośmiejecie się dla sławy! Żałosne" - dodała.

Derpieński po raz kolejny walczy z parodią. Wcześniej upominała Nosowską

To nie pierwszy raz, gdy polska celebrytka wkurzyła się nie na żarty. Znana z poczucia humoru Katarzyna Nosowska w prześmiewczym nagraniu, stworzonym we współpracy z producentem mleka roślinnego, wcieliła się w fikcyjną postać celebrytki, która po wyjeździe za ocean zmieniła sobie personalia. Tuż po powrocie do kraju zaczęła mieć poważne problemy z wymową, walcząc z narzucającym się akcentem rodem z amerykańskich filmów.

Caroline Derpieński w parodii celebrytki, która próbuje olśnić Polaków luksusowym zagranicznym życiem, rozpoznała siebie i nie spodobało jej się to, jak została przedstawiona. Pod filmikiem Nosowskiej zamieściła komentarz, w którym wypomniała wiek gwieździe i zagroziła pozwem. Do tej pory nie rozstrzygnięto jeszcze tej sprawy.

Zobacz też:

Katarzyna Nosowska szczerze o konflikcie z Derpienski. Jedno nie dawało jej spokoju

Caroline Derpienski chce grube miliony za "haniebną" reklamę Nosowskiej. Eksperci już ją przejrzeli

Derpienski znów atakuje Nosowską. Niebywałe, co tym razem zrobiła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Caroline Derpienski | Szymon Majewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy