Reklama
Reklama

Najpierw informacje o rozstaniu, a teraz to. Kajra bierze sprawy w swoje ręce

Wieści o rozstaniu Kajry i Sławomira z TVP zaskoczyły wielu fanów programu "Tak to leciało". Wszystko wskazuje na to, że żona Sławomira postanowiła szukać poklasku gdzie indziej. Na jej Instagramie pojawiły się dość odważne zdjęcia na których wygląda jak aniołek Victoria's Secret.

Ostatnie miesiące nie były najlepsze dla Kajry i Sławomira. Jakiś czas temu gruchnęły wieści, że małżeństwo celebrytów rozstaje się z TVP, zastąpić ich w roli prowadzących "Tak to leciało" ma znany aktor Kacper Kuszewski.

W takiej sytuacji para, która cechuje się dość dużym "parciem na szkło" postanowiła szukać poklasku i źródeł popularności gdzie indziej. 

Reklama

Kajra po rozstaniu bierze sprawy w swoje ręce

Ostatnio na Instagramie Kajry pojawiły się bardzo odważne zdjęcia. Żona Sławomira zaprezentowała się w czarnym cekinowym komplecie, który odsłaniał sporo ciała. Do kompletu celebrytka dorzuciła stanik, który sprawił, że prezentowała się niczym aniołek marki Victoria Secret. Takie porównania od fanów pojawiły się także w komentarzach. 

Złośliwi twierdzą, że 40-latka zamiast śpiewać dalej z mężem zabawne przeboje w stylu "Miłości w Zakopanem" postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować kariery modelki na wybiegu. Oczywiście, to tylko plotki, chociaż kto wie, podobno na zmiany nigdy nie jest za późno. Powrót do TVP pewnie nie nastąpi zbyt szybko. 

A jak Wy oceniacie zmiany w programie "Tak to leciało"? Będziecie tęsknić za Kajrą i Sławomirem? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. 

Zobacz też:

Najpierw zwolnienie z TVP, a teraz to. Kajra przerwała milczenie i skomentowała nowego prowadzącego

Wieści o rozwodzie już nie są zaskoczeniem. Rodzina zadaje pytania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kajra | Kajra i Sławomir | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy