Reklama
Reklama

Najpierw Foremniak straciła pracę w TVN, a teraz takie wieści. Poruszenie na całą Polskę

W miniony weekend gruchnęła sensacyjna wiadomość o wielkich zmianach w show "Mam talent". Najwięcej emocji bez wątpienia wzbudził fakt, że zwolniono Małgorzatę Foremniak, która od lat pełniła tam rolę jurora. Fani nie mogli uwierzyć w to, jak potraktowano aktorkę. Na tym jednak stacja TVN nie poprzestała. Oto co się okazało...

W ostatnią sobotę do mediów trafiła zaskakująca informacja o zmianach w "Mam talent". Choć wydawało się, że po czystkach w "Dzień Dobry TVN", stacja nie szykuje już kolejnych rewolucji, ale stało się inaczej.

Przekazano bowiem widzom, że z show pozbyto się dwóch jurorów: Małgorzaty Foremniak i Jana Klimenta

Reklama

Foremniak wyleciała z "Mam talent"

W przypadku Małgorzaty był to spory szok, bowiem aktorka pełniła rolę oceniającej występy Polaków od samego początku istnienia "Mam Talent" w naszym kraju.

Fuchę za stołem jurorskim udało się jedynie utrzymać Agnieszce Chylińskiej. Dołączą do niej Marcin Prokop, który do tej pory program prowadził, oraz Julia Wieniawa, choć tu powody jej zatrudnienia nie są przesadnie zrozumiałe.

Wygląda na to, że TVN postanowiło po prostu zastąpić starszą aktorkę dużo młodszą, by ta przyciągnęła młodszych widzów. Celebrytka jest bowiem bardzo popularna w social mediach. 

Foremniak ma nowe plany na przyszłość. Spływają gratulacje

Wielu ludziom taki ruch bardzo się nie spodobał. Stacja postanowiła więc uspokoić, że nie zostawią Gosi bez środków do życia. Enigmatycznie przekazano, że z Foremniak „spotkamy się w nowym projekcie fabularnym”. 

Fani aktorki zaczęli więc gratulować, że całkiem nie zniknie ze szklanego ekranu. 

Okazuje się, że jednak na tym nie koniec dobrych wieści. Menedżerka Małgorzaty pilnie zabrała głos po aferze ze zwolnieniem aktorki. Ze słów kobiety wynika, że nie była do decyzja jej podopiecznej, a ta nie kryje rozgoryczenia:

"Małgorzata Foremniak była jurorką w „Mam talent” przez 14 lat. Teraz chce się skupić na dalszej karierze dramatycznej. Była już rola w "Sonacie", a za chwilę premiera ambitnego serialu "Krew" z nią w głównej roli. Małgosia była bardzo lubianą jurorką i wielka szkoda, że jej nie będzie, ale czekamy z niecierpliwością na nowe projekty" - powiedziała Plotkowi agentka gwiazdy, Anna Michałowska.

Zobacz też:

SZOK! Ledwie Nowakowska straciła pracę w TVP, a tu takie wieści. Poruszenie na CAŁĄ POLSKĘ!

Małgorzata Foremniak ostro o zarzutach Wojewódzkiego "Jestem zażenowana jego wypowiedzią" 

Wojewódzki ujawnił kulisy zwolnienia. Chylińska i Foremniak nawet nie kiwnęły palcem, choć wiele obiecywały!

Miłość w filmowym świecie: Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki. Miłosny trójkąt i zdrady

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak | "Mam talent!"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy