Reklama
Reklama

Nagranie z księciem Williamem hitem sieci. Wszystko przez… kreskówkowy śmiech?

Książę William i cała rodzina królewska prowadzą nietypowe życie, pełne obowiązków i powinności wobec korony. Niekiedy można zapomnieć, że choć jako celebryci ciągle pojawiają się na okładkach gazet, to są też zwykłymi ludźmi. Co ciekawe, fani royalsów doceniają te momenty, gdy naturalne usposobienie Williama przebija się przez maskę oficjalnej uprzejmości. Niedawno na wideo uchwycono, jak książę szczerze się śmieje. Co go tak rozbawiło?

Po śmierci królowej Elżbiety II, będący oficjalnym następcą tronu książę William musiał przejąć kolejne obowiązki i zając się pomaganiem ojcu w modernizowaniu monarchii. Spraw do załatwienia jest tym więcej od czasu, gdy Harry i Meghan Markle postanowili odciąć się od rodziny i wyemigrować do Stanów Zjednoczonych

Reklama

Podczas ostatniej wizytacji w Irlandii Północnej Kate i William odwiedzali wiele różnych miejsc, w tym m. in. siedziby organizacji charytatywnych. Dzięki temu mieli możliwość spotkania się nie tylko z dorosłymi obywatelami, ale również z najmłodszymi. W trakcie jednego z nich doszło do niecodziennej sytuacji, która wkrótce potem podbiła internet.

Nagranie z księciem Williamem podbiło internet. To nowy Scooby Doo?

Na dostępnym na TikToku nagraniu, które podbiło serca internautów uwieczniono, jak książę William rozmawia z małą dziewczynką. Po kilku jej słowach William serdecznie się roześmiał, a ten niespotykany dźwięk zachwycił jego fanów, którzy w komentarzach nie skąpili komplementów pod adresem następcy tronu.

"Śmieje się jak Scooby Doo";

"To jest takie urocze!";

 "Jaki słodki chichot!";

"To jest mój nowy ulubiony dźwięk" - pisali w komentarzach.

Zgadzacie się z tymi opiniami?

Książę William - życie, rodzina

Książę William Arthur Philip Louis urodził się jako pierwszy syn następcy tronu Wielkiej Brytanii, Karola (obecnego króla Karola III) i księżnej Diany Spencer. Przyszedł na świat 21 czerwca 1982 r. w Londynie. Po wielu miłosnych niepowodzeniach, o których rozpisywały się media, znalazł szczęście u boku Kate Middleton, którą w 2011 roku pojął za żonę. Para doczekała się trójki dzieci: George’a (2013), Charlotte (2015) i Louisa (2018).

Zobacz też:

Zmiany w Wielkiej Brytanii. Tak będą wyglądać monety z podobizną króla Karola III!

Królowa Dani odebrała wnukom tytułu książęce. Oto powód!

Kulisy sytuacji przed pogrzebem królowej wychodzą na jaw. Harry wściekły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy