Reklama
Reklama

Nagłe zmiany w życiu Roberta Mazurka. Na antenie RMF FM zastąpią go inni dziennikarze

Robert Mazurek szerszej publiczności znany jest przede wszystkim z anteny radia RMF FM. Od 2016 roku prowadzi program "Poranna Rozmowa w RMF FM", gdzie przepytuje polityków, ekonomistów, naukowców oraz innych ekspertów z różnych dziedzin. Jak się teraz okazuje w najbliższych miesiącach fani będą musieli pogodzić się z mniejszą aktywnością Roberta Mazurka na antenie stacji. W RMF RM następują niemałe zmiany.

Stacja RMF FM wprowadza poważne zmiany

Lato rozpoczyna się w pełni. Z tej okazji wiele stacji telewizyjnych i radiowych nieco zmienia swoją ramówkę. Na taki krok zdecydowało się także radio RMF FM. Jak informuje serwis Witrualnemedia.pl fani będą mogli posłuchać nowej audycji "Ok! Boomer". Autorami tej serii będą Paulina Sawicka oraz Paweł Jawor. Jak zapowiada stacja, dziennikarze będą w jej trakcie wspominać ze słuchaczami wydarzenia i historie z lat 90. oraz przełomu wieków. Program będzie nadawany w soboty i niedziele o godzinie 18, jako część pasma "Pod słońcem RMF".

Oprócz tej audycji w codziennej ramówce RMF FM dużo pozostaje bez zmian. Fani usłyszą znane już programy, takie jak: "Wstawaj, szkoda lata", "Fajne Lato RMF", "Śmieszna połowa dnia", "Summerplay" oraz "POPlista".

Reklama

Roberta Mazurka zastąpią inni dziennikarze

Według serwisu Wirtualnemedia.pl w piątek 21 czerwca na antenie RMF FM słuchacze po raz ostatni będą mogli usłyszeć Roberta Mazurka w "Porannej Rozmowie". Od najbliższego poniedziałku jego rolę mają przejąć inni dziennikarze ze stacji. Na czas wakacji z anteny zniknie także popołudniowa rozmowa dziennikarza, która zwykle odbywa się po godzinie 18.

Fani Roberta Mazurka szybko będą musieli przyzwyczaić się do zmian.

Współpraca Roberta Mazurka i Krzysztofa Stanowskiego

Być może dzięki tym zmianom Robert Mazurek będzie miał czas na jeszcze częstsze pojawianie się w "Kanale Zero". Dziennikarz od kiedy w 2021 roku nawiązał współpracę z Krzysztofem Stanowskim nieprzerwanie realizuje projekty u jego boku. Panowie najpierw w "Kanale Sportowym" współprowadzili program "Mazurek&Stanowski" a potem razem przenieśli się z nim do "Kanału Zero". W programie razem w satyryczny sposób komentują otaczającą nas rzeczywistość oraz sytuację społeczno-polityczną w kraju. Głośnym echem odbił się także wywiad, który Stanowski i Mazurek przeprowadzili z Andrzejem Dudą i który otwierał działalność "Kanału Zero".

Być może w związku z wakacyjnym zmianami na antenie RMF FM Robert Mazurek będzie miał więcej czasu na działalność w "Kanale Zero" i fani będą mogli widzieć go jeszcze częściej na YouTube.

Zobacz też:

Robert Mazurek traci kolejną pracę. Najpierw radio i Kanał Sportowy, a teraz jeszcze to...

Kolejna dziennikarka TVP w Kanale Zero. To już oficjalne wieści

Messi pomylił nazwisko Krzysztofa Stanowskiego. Zaskakująca odpowiedź dziennikarza

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Mazurek | RMF FM | Krzysztof Stanowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy