Reklama
Reklama

Musiałowski wystąpił na koncercie „Razem z Ukrainą”. Nie mógł powstrzymać emocji

Maciej Musiałowski (28 l.) wystąpił na koncercie charytatywnym „Razem z Ukrainą”. Aktor wykonał utwór "Przychodzę do was". W trakcie swojego występu bardzo się wzruszył i po prostu nie mógł powstrzymać emocji. Schodząc ze sceny uronił kilka łez.

Maciej Musiałowski to uzdolniony aktor młodego pokolenia, któremu ogromną sławę przyniosła rola w filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". Zagrał tam u boku Vanessy Aleksander. Media podejrzewały go o związek z Julią Wieniawą, jednak okazało się, że są tylko dobrymi przyjaciółmi z branży.

Nie wszyscy wiedzą, że Maciej jest również utalentowanym wokalistą - otrzymał Grand Prix w finale Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki podczas 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej za wykonanie piosenki "Mamo moja". Słuchacze zgodnie uznali, że swoim głosem potrafi doprowadzić do łez.

Reklama

Maciej Musiałowski wzruszył się podczas koncertu „Razem z Ukrainą”

Maciej Musiałowski wystąpił w łódzkiej Atlas Arenie na koncercie charytatywnym TVN "Razem z Ukrainą", gdzie wykonał utwór "Przychodzę do was".

Wydarzenie było dedykowane uchodźcom z Ukrainy uciekającym przed rosyjską inwazją oraz bohaterom, którzy zostali na miejscu, aby bronić swojego kraju. Dochód z niego w całości został przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej. Transmisję oglądało 150 milionów widzów!

W koncercie wzięli udział zarówno polscy, jak i ukraińscy artyści: Daria ZawiałowNatalia PrzybyszKrzysztof Zalewski, Kayah, Natalia Kukulska, Tina Karol, Jerry Heil, Daria Psekho i wielu innych.

Występ Macieja okazał się niezwykle emocjonalny. Aktor włożył w niego całą swoją wrażliwość! Pojawił się na scenie ze łzami w oczach i z każdym wersem wzbierały w nim kolejne uczucia. 

W tle wtórowała mu cała orkiestra. Kiedy schodził ze sceny, ukrył twarz w dłoniach i uronił kilka łez...

Zachwycona była również Lara Gessler, Vanessa Aleksander, Iga Lis czy Ralph Kamiński.

To wykonanie z pewnością na długo zostanie w pamięci publiczności.

Zobacz też:

Mila Kunis i Ashton Kutcher odbyli rozmowę z Zełenskim. Co usłyszeli?

Julia Wieniawa zaszalała! Spełniła swoje marzenie na Bali!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiałowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy