Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Muniek Staszczyk w szpitalu! Co się dzieje ze zdrowiem muzyka?!

Muniek Staszczyk (55 l.) niedawno miał problemy ze zdrowiem i trafił do szpitala. Tygodnik zdradza w jakim stanie jest wokalista.

Muzyk obecnie przebywa w Londynie, gdzie w połowie miesiąca dał koncert w Hyde Parku. Po występie nagle źle się poczuł i trafił do miejscowego szpitala.

Reklama

Jego życiu już nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawa jest jednak na tyle poważna, że Muniek Staszczyk zmuszony był odwołać kolejne występy.

Za męża modli się żona Marta, z którą zaczął spotykać się w 1985 roku, oraz ich dwójka dzieci - Jan (29 l.) i Maria (26 l.). 

Rodzina, ani sam muzyk nie chcą ujawniać szczegółów zdarzenia oraz tego, w jakim stanie obecnie jest Muniek. Jedynie mówi się, że to "nagła choroba", która do tej pory nie pozwoliła muzykowi opuścić londyńskiego szpitala.

Transport gwiazdora do Polski nie wchodzi na razie w grę ze względu na jego bezpieczeństwo. Na wieść o tym, że Muniek poddawany jest leczeniu w Londynie, jego fani postanowili dodać mu otuchy i w mediach społecznościowych znalazło się wiele słów otuchy dla chorego oraz życzeń powrotu do zdrowia. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Muniek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje