Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Mroczna strona Pudziana

Jeśli coś nie spodoba mu się w przyszłej partnerce, od razu wystawi ją za drzwi.

Mariusz Pudzianowski (30 l.) nie jest prostym, nieśmiałym chłopcem o gołębim sercu. Wypytywany ciągle przez dziennikarzy o swoje miłości, przeszłe i przyszłe związki, trochę się zagalopował. Oświadczył wprost, że jego status materialny pozwala mu na to, by wystawić swoją przyszłą partnerkę za drzwi, jak tylko coś mu się w niej nie spodoba:

Reklama

"Moja żona będzie mądra i zaradna. Taka, z którą będę mógł poprowadzić firmę. Bo co będzie, gdy doznam kontuzji? Moja żona musi być moją partnerką! Jeśli uznam, że moja kobieta w czymś przegięła, spakuję jej walizki i o trzeciej w nocy wystawię za drzwi. Dam 50 złotych na taksówkę i niech wraca tam, skąd przyszła" - "Życie na gorąco" przytacza jedną z jego wypowiedzi.

Jeśli więc chcesz zostać panią Pudzianowską, musisz być odporna na ciągłe zarzuty w stylu: "beze mnie byłabyś nikim", "wszystko zawdzięczasz mnie" itd. To trochę nie pasuje do wizerunku Pudziana z "Tańca z gwiazdami", prawda?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pudzianowski | związek | Pudzian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »