Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska tego się nie spodziewała! Były mąż ją zaskoczył!

"W 1990 roku razem z moim ówczesnym chłopakiem pojechaliśmy na kurs językowy do Anglii" - wspomina prowadząca programu "Europa da się lubić". - "Zamieszkaliśmy u Willa i jego żony" - wyznała pani Monika na łamach książki "Pożegnanie z Anglią".

Reklama

Starszy od niej o 14 lat dziennikarz od razu wpadł jej w oko. Po powrocie do Polski przez kilkanaście miesięcy korespondowała z nim. W 1992 roku dowiedziała się, że Rick (tak mówią do niego znajomi) rozstał się z żoną. 

"Dołączyłam do niego" - opowiada gwiazda Dwójki i dodaje, że musiała wrócić do Warszawy na studia.

Przyjechali razem. W 1995 roku wzięli ślub. Niestety małżeństwo rozpadło się po trzech latach. Monika Zamachowska przyznaje, że znała już wtedy Jamiego Malcolma, który został jej drugim mężem i któremu urodziła dwoje dzieci - Tomka (18 l.) i Zosię (16 l.). Nigdy jednak nie straciła kontaktu z Willem. Przez lata posługiwała się jego nazwiskiem, które zmieniła dopiero po ślubie ze Zbigniewem Zamachowskim.

Dziś Will Richardson mówi, że zamierza wkrótce spotkać się z byłą ukochaną. Czy teraz, gdy okazało się, że drzwi do kariery aktorskiej w Polsce stoją przed nim otworem, chce na dłużej zatrzymać się w Warszawie? 

"Myślałem o pracy w przemyśle filmowym i nawet zagrałem w filmie. Zawsze pragnąłem spróbować jak największej ilości rzeczy, by być lepszym dziennikarzem i pisarzem. Byłem już rockmanem, poetą, a teraz jestem aktorem. Ale to tylko przygoda..." - dodaje. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje