Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska tego się nie spodziewała! Były mąż ją zaskoczył!

Monika Zamachowska (47 l.) przed Zbigniewem Zamachowskim (57 l.) miała dwóch mężów - Will'a Richardsona i Jamie'go Malcolma. To właśnie jej pierwszy mąż nieźle zaskoczył dziennikarkę i wydaje się, że może nieco namieszać w jej życiu...

Kiedy Will Richardson (61 l.) zgłosił się na zdjęcia próbne do roli belgijskiego biznesmena w serialu "M jak Miłość", nikt nie miał pojęcia, że ten mężczyzna, mówiący po polsku z obcym akcentem, był przed laty związany z jedną z gwiazd TVP.

Reklama

On sam wolał nie przypominać, że z Moniką Zamachowską (47) łączył go... ślub! 

"Potrzebowaliśmy Amerykanina do roli. Pan Richardson pasował idealnie. Nie interesowało nas czyim w przeszłości był mężem" - mówi osoba z produkcji serialu.

Dopiero gdy Will po raz pierwszy zjawił się na planie, odkryto, kim jest naprawdę. Okazało się też, że ma aktorski talent. Dlatego pojawił się pomysł, by rozbudować wątek Lucasa Colina, w którego miał wcielić się tylko raz.

Monika Zamachowska o tym, że jej pierwszy mąż przebywa w Polsce i został aktorem, dowiedziała się z prasy. Była zaskoczona... Życzy jednak Willowi powodzenia i mocno ściska za niego kciuki.

Pani Monika była drugą żoną Willa Richardsona - dziennikarza i podróżnika, który ponad 40 lat temu przeprowadził się do Anglii z USA. Poznała go, gdy jako osiemnastoletnia dziewczyna wyjechała do Londynu, by podszkolić angielski. 

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie: 

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama