Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska ma się czego obawiać?! Były mąż udzielił wywiadu na jej temat!

Ostatnio pojawiły się informacje, że były, pierwszy mąż Moniki Zamachowskiej (47 l.), Will Richardson (61 l.) na dobre zagościł w polskim show-biznesie, co mocno zdziwiło samą Monikę. Teraz okazuje się, że niektóre jego wypowiedzi mogą być bardzo niewygodne dla dziennikarki...

Był jej pierwszym mężem, a ich małżeństwo rozpadło się ponad 20 lat temu. Ich drogi rozeszły się, a kontakt oczywiście osłabł. Teraz okazuje się, że po latach Will wraca do życia Moniki, a ta nie jest zbyt zadowolona z tego faktu. 

Reklama

Niedawno Richardson pojawił się na planie serialu "M jak miłość", by zagrać epizod i wówczas sam przyznał, czyim mężem był. Sama Monika była zaskoczona... Życzy jednak Willowi powodzenia i mocno ściska za niego kciuki.

Teraz to on zapytany o byłą żonę, pozwolił sobie na mały żart. Wyznał w rozmowie z "Faktem", że chciałby dostać zaproszenie do "Pytania na śniadanie", gdzie prowadzącą jest właśnie Monika. 

"Monika robi świetne wywiady. To prawdziwa osobowość telewizyjna. Chciałbym, by zrobiła ze mną wywiad. Myślę, że byłby świetny" - mówił Will. 

Dziennikarz zapytał, o co on chciałby zapytać swoją eks-małżonkę. Richardson długo się nie zastanawiał i wypalił: 

"O jej ekscytujące życie miłosne". 

Ciekawe, czy takie wypowiedzi spodobają się Monice, która raczej ma znikomą ochotę na bliższe kontakty z byłym mężem. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje